Прескочи до съдържание

Идея за нетрадиционна екскурзия: Чернобил


stoyan.gotsev

Препоръчани мнения

Георги Матеев

Верно ли костюм си си взел?

 

Не, разбира се, пошегувах се :) Сигурен съм, че и сам си проверявал вече - нивата на радиация там са напълно приемливи за разходка в рамките на няколко часа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оооо не може да те оставим така без специални мерки и защита. Красен Денев предполагам веднага ще откликне с ОЦУ-особено ценни указания, индивидуален дозиметър, плащ и наметало и пр.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Оооо не може да те оставим така без специални мерки и защита. Красен Денев предполагам веднага ще откликне с ОЦУ-особено ценни указания, индивидуален дозиметър, плащ и наметало и пр.

 

Благодаря за загрижеността, ама чак пък плащ и наметало... Иначе мисля на място да си взема един гайгеров брояч (агенцията-организатор на тура естествено продава такива) - ще е добър спомен :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Хахаха ти ме разби, честно  :rofl:  Ако ме облекат така това задължително ще ми стане новата фейсбук профилна снимка :crazy:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Георги Матеев

Организаторите на чернобилския тур ме изненадаха приятно като ми пратиха документално видео, което са правили по време на нашата обиколка. 7-минутното клипче е доста интересно и включва всичко - тръгването на групата от Майдана, пътя ни до Чернобил, централата, реактора и Припят. Озвучаването е доста неадекватно, но се преживява.

 

Магеланското знаме се мярка 2-3 пъти във видеото, явно е било атракция :)

 

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Ма много готино, бе Жоре.. Супер се е получило! Браво на организаторите!

Е, малко е тъжно като го гледаш така изоставен този град, но пък си е спомен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Георги, радвам се, че сподели видеото, за мен беше много интересно да го изгледам. А това със знамето...чудесно! Такива едни размисли ме връхлетяха от това клипче...

Връзка към мнение

 

Ама няма такова положение "Благодаря, не искам" Тур оператора е обявил, че в Припят ще се ходи само така:

post-1495-0-72697500-1400166882.jpg

Хахаха ти ме разби, честно  :rofl:  Ако ме облекат така това задължително ще ми стане новата фейсбук профилна снимка :crazy:

 

 

Ха-ха, Жоро, днес нещо рових из фотоархивите си и намерих една снимка от гимназията, когато сме били на военно обучение близо до гр. Пещера :pogranichnik::help::hunter:  :crazy::orc::dwarf:,

годината е 1983-та.      

Малко се затруднявам да я направя профилна във фейса, защото не съм сигурен кой точно съм аз :biggrin:

 

И всяка прилика с някое стадо млади слончета от африканската тема на FlyTraveler е напълно случайна! :rolleyes:

 

 

post-139-0-24772100-1403450701_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към мнение
Георги Матеев

Малко се затруднявам да я направя профилна във фейса, защото не съм сигурен кой точно съм аз :biggrin:

 

Според мен ти си третият отляво-надясно на втория ред, качвай смело във фейса  :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според мен ти си третият отляво-надясно на втория ред, качвай смело във фейса  :biggrin:

Който е ходил в Чернобил, разбира ги работите, спор няма! Експерт!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

До Чернобил с организирани трипове от Киев, около 90евро. Киев е достъпен от София с директен полет на Днипроавиа около 180евро. Полетите с прекачване са още по скъпи. Някакси за 2 часа полет ми е леко тегаво да платя такава цена, чакам промоция.. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.