Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте , 

Харесах си два билета до Ставангер(Норвегия).Намерих ги през kayak.de после ме прехвърли в airngo.de и когато си въвеждам данните я няма страна БЪЛГАРИЯ  по под разбиране стои ГЕРМАНИЯ разцъках няколко пъти , има какви ли не други държави ,но за съжаление нашата я няма.Няма дори и опция да посоча други....? Сайта ми позволява да продължа ,но остава Германия като страна.Какво да правя в този случай?  

post-2409-0-20719900-1450598118_thumb.jpg

Редактирано от Iceman
Връзка към коментар

Страната няма никакво значение за ползването на билета, и за плащането, та давай смело. Иначе, цената е доста висока ..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря .... :)

щях да действам но macflan малко ме разколеба.Изтекаха мми очите да гледам през последните 20 30 дни билети до Stavanger или до Bergen но цените са такива ....или поне аз не мога да намеря цена по малка от 290 евро на човек при това мисля е това е цена само с ръчен багаж.Същата работа се получава и за Фарьорските острови (първо до Копенхаген после от там до Фарьорските ) цена около и над 400 евро ,което и на мен ми се вижда скъпо но ..... ? Всъщност за нас няма никакво значение юли или август ще сме в Норвегия или на Фарьорските или обратното  ,цената в случая е определяща ....Забравих да кажа че и разцъквам и през Бургас норвежците...но пак едни гадни цени... можем да летим от  Варна ,Букурещ , Констанца ,Бургас, Истанбул и София ....ако някой може да помогне ще съм страшно благодарен , не бързаме ...но ми е някак притеснено......в краен случай действам :)

Редактирано от Iceman
Връзка към коментар

Занм, че е кофти но максимум до 7 можем ....работата ми е такава ,че не мога да си позволя повече .....а ако не отидем така ще си останем цяло лято  във Варна 


Гледал съм до Осло но цените са почти същите или с малка разлика до Ставангер ,което си мисля ,че не си струва ......

Редактирано от Iceman
Връзка към коментар

Според мен е малко рано да купуваш за юли-август догодина, най-добрите цени предстоят.

Румънците имат солидна диаспора в Норвегия, почти съм сигурен, че от Букурещ ще намериш най-доброто предложение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

Според мен е малко рано да купуваш за юли-август догодина, най-добрите цени предстоят.

Румънците имат солидна диаспора в Норвегия, почти съм сигурен, че от Букурещ ще намериш най-доброто предложение.

Слушам капитане  :P  :) ама........наистина малко ми е притеснено ,но ако случайно ти попадне дестинацията ,свиркай .....

 

Не разбрах много условието на задачата, но щом 600 Е не са проблем, вероятно не говорим за нискотарифни превозвачи,
 

 

 

 

 

:)  ;)  :)  условието е ,....до към 250 евро до Stavanger или Bergen  и до към 330 евро за FAE (Фарьорските острови) на човек разбира се двупосочен без значение юли или август за и за двете дестинаци...в момента го намирам на около 300 евро до Норвегия и 400евро до Фарьорските (яд ме е че  не ги взех преди около месец тогава бяха точно 209 евро до Норвегия  и 329 евро до Фарьорските от Букурещ което напълно ме устройваше .......но   да чакам уж да стане по евтино..и май се прецаках ......естествено ,че може и нискотарифни ......аз изобщо не съм от голямата работа .. ;) дето не летяли на ниско бюджетни превозвачи...... :P (имам точно такива познати от Варна и им се чудя .....но всеки знае себе си )

Редактирано от Iceman
Връзка към коментар

За интересуващите се :)

   между другото разцъквам варианта  WIZZ AIR  от Букурещ до Стокхолм  и мисля има  удобни връзки на SAS  и Norvegian до Берген за около 50 евро в посока и цената се получава доста по добра .......

Редактирано от Iceman
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.