Прескочи до съдържание

Норвегия и Фарьорските острови


Препоръчани мнения

Изтекаха мми очите да гледам през последните 20 30 дни билети до Stavanger или до Bergen но цените са такива ....или поне аз не мога да намеря цена по малка от 290 евро на човек при това мисля е това е цена само с ръчен багаж.Същата работа се получава и за Фарьорските острови (първо до Копенхаген после от там до Фарьорските ) цена около и над 400 евро ,което и на мен ми се вижда скъпо но ..... ? Всъщност за нас няма никакво значение юли или август ще сме в Норвегия или на Фарьорските или обратното  ,цената в случая е определяща ....Забравих да кажа че и разцъквам и през Бургас норвежците...но пак едни гадни цени... можем да летим от  Варна ,Букурещ , Констанца ,Бургас, Истанбул и София ....ако някой може да помогне ще съм страшно благодарен , не бързаме ...но ми е някак притеснено......в краен случай действам  :)

Редактирано от Iceman
Връзка към коментар

Ето ти варианти за Норвегия: http://bit.ly/1Rxh4cV, но дотогава има толкова време, че дори не трябва да почваш да планираш ..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Прав си ... извинявам се за правописната грешка но пък търсачката си я настройвам на FAE това е летището там  и пак цената си е височка...ей ся ще коригирам въпросните острови   :) :) :)

 Благодаря 

 

Коригирах ги ....но заглавието не мога да го пипам  (ако може модератора да го промени ще се радвам )   ,лично аз много се дразня на такива грешки а пък  в случая аз съм идиота .... :wacko:  :unsure:  :blink:  

Редактирано от Iceman
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Коригирах ги ....но заглавието не мога да го пипам  (ако може модератора да го промени ще се радвам )   ,лично аз много се дразня на такива грешки а пък  в случая аз съм идиота .... :wacko:  :unsure:  :blink:  

 

Хайде, хайде, без преувеличения. Не прави от мухата слон. :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.