Прескочи до съдържание

Sofia - Pointe a Pitre 26.03-08.04


Препоръчани мнения

Цената на билета в момента се движи около 650-700 евро, един ден по-рано(25.3-8.4) е малко по-малко, с разни определени карти още малко надолу, до малко под 600.

Въпросът ми е това добра цена ли е по-принцип или да изчакам? Ясно е, че никой не е врачка, да знае как ще се движи цената, просто някакви предположения?

Лошото е, че няма и много време за чакане, а вече съм се възрал с круиз.

Може и на отделни билети да ходим до Париж и от там с XL или Corsair или Air Caraibes, обаче и така за моите дати не се спестява толкова, че да си струва упражнението.

Norwegian имат прилични цени от New York, Boston или Балтимор, обаче в момента София-Ню Йорк е далеч от дъното си и тотала излиза над 700 евро.

Като цяло бих дал 50 евро над най-ниската цена за по-удобен полет.

Връзка към коментар

Според мен е ок цената. Промоционално от Париж се приема нещо в района на 350-400 евро, с добавките от София си гони твоята цена. Промоция може и да излезе, но предвид фиксираните дати ще е доста на късмет...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Оптималната цена би била около 450 от София, на отделни билети .. преценявай си.

Толкова малко? Успяваш ли да намериш около моите дати или за по принцип става дума за дестинацията?

Редактирано от Oshko
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.