Прескочи до съдържание

30% промо на Аерофлот!


Препоръчани мнения

Само днес при закупуване на самолетни билети от сайта на Аерофлот във  валута: Azerbaijani New Manat цената пада с 30%.

Примерен вариант: София-Сеул-София 22.01.-27.01. 300 евро!

Редактирано от makler
  • Харесвам 28
Връзка към коментар

Само днес при закупуване на самолетни билети от сайта на Аерофлот във  валута: Azerbaijani New Manat цената пада с 30%.

Примерен вариант: София-Сеул-София 22.01.-27.01. 300 евро!

 

По същата схема SOF - BKK  620 AZN което е цена от 710 лева.

София -  Хо Ши Мин  670лв

 

Вкара ме в размисли....

Редактирано от Радослав
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На харизан кон зъбите се не гледат ;)


По ми е интересно като осчетоводят плащането през седмицата дали няма да се усетят ... ама  "който играе -печели , който не играе - не печели "  ;)

Предполагам азърбайджанската валута рязко се е обезценила , а руснаците са заложили разни фиксирани курсове ?

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Така значи се чувствало дете в сладкарски магазин...

 

Взех 2 билета - за Беларус и Монголия. Ако довечера още я има офертата сигурно ще се изкуша и с трета дестинация :)

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

По същата схема SOF - BKK  620 AZN което е цена от 710 лева.

София -  Хо Ши Мин  670лв

 

Вкара ме в размисли....

 

Абе аз ли не гледам правилно валутния калкулатор или има супер бърза промяна в курса? Дава ми 620 AZN да са 1,047 лева.

Връзка към коментар

Абе аз ли не гледам правилно валутния калкулатор или има супер бърза промяна в курса? Дава ми 620 AZN да са 1,047 лева.

 

xe.com

https://www.visaeurope.com/making-payments/exchange-rates

 

И ти гледаш курса по който смята аерофлот :) Всъщност промоция едва ли има, по-скоро не са си ъпдейтнали цените спрямо резкият спад на AZN от 21-22 декември. Нямам обаче идея какво е предизвикало този спад.

Редактирано от Радослав
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе аз ли не гледам правилно валутния калкулатор или има супер бърза промяна в курса? Дава ми 620 AZN да са 1,047 лева.

Ти къде гледаш? Виж конвертора на Mastercard , например ;)

 

Честито на печелившите! :)

 

P.S. (Да не съм лош пророк, обаче имам едно съмнение, че няма да признаят билетите и ще искат доплащане до реалния курс ... :rolleyes: )

 

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Ти къде гледаш? Виж конвертора на Mastercard , например ;)

 

Честито на печелившите! :)

 

P.S. (Да не съм лош пророк, обаче имам едно съмнение, че няма да признаят билетите и ще искат доплащане до реалния курс ... :rolleyes: )

 

 

Егати разликата, аз гледам OANDA currency converter

Връзка към коментар

. Нямам обаче идея какво е предизвикало този спад.

Вследствие падащите цени на петрола са отвързали курса, който вероятно е бил фиксиран по някакъв начин...

 

Цък

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Още е работещо .  София-Мале- София около 420 евро . Миналата година с един А330 много тясно ми се видя за 11 часов полет, но пък самолета беше празен . Турците хич ги няма по грешките за Азия  ^_^

Редактирано от Mitko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
 
600.00 AZN = 687.744 BGN Azerbaijani New Manat Bulgarian Lev 1 AZN = 1.14624 BGN 1 BGN = 0.872417 AZN Convert againchartScurve.pngView ChartMid-market rates: 2015-12-27 16:05 UTC

 

Намерих добри цени отново до Токио, обаче какво правим с 20 часа престой почти?

 

Летяхме преди до Токио с Аэрофлот, на онези промоционални цени, които излязоха преди, но на връщане полета Москва - София беше изпълняван от България Ер, сега обаче дава само с Аэрофлот, като с Б-я Ер престоят беше малък - около 4 часа само.

 

А горе така ми конвертира валутата, това предполагам че е точно...

Връзка към коментар

Така значи се чувствало дете в сладкарски магазин...

 

Взех 2 билета - за Беларус и Монголия. Ако довечера още я има офертата сигурно ще се изкуша и с трета дестинация :)

Някой има да черпи и то много! 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Диане, ти за къде се класира ? :)

Мислиш ли, че ще каже? :lol::lol:

Ще се изсипят цяла тумба магеланци по него! :P

Редактирано от Mary
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Може да каже. Извадиха азерската валута от търсачката.

Хм...още си стои, но очевидно само ще си няблюдавам сайта и темата - не съм чак толкова спонтанна в покупките...засега :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.