Прескочи до съдържание

еднопосочен билет за Тайланд e ok?!


Препоръчани мнения

 Ок, знам че този въпрос е често дискутиран тук но в крайна сметка мога ли да пътувам с еднопосочен билет за Тайланд? 

Визата ми е двумесечна. От бг посолството ми казаха "спокойно ше ви оправя" каквото и да означава това. Един вид ми казаха
че било ок. ....
Връзка към коментар

Аз съм пътувал с еднопосочен билет до Сингапур.Оттам през Малайзия бях в Тайланд,и не съм имал никакви проблеми.Бяхме двама души.Аз летях обратно от КЛ към Индия(след около два месеца си взех билета)и после Турция и България,а на моят приятел му взех билет за Париж(air Asia,още летяха дотам за около 100$)и оттам в Бг.

Редактирано от malkia
Връзка към коментар

Не знам дали се брои  точно за еднопосочен , но съм летял София - Банкок с връщане Хонконг - Букурещ , без да са ми искали каквото и да е доказателство как ще напусна Тайланд. На място си купихме билети за влак до Сингапур.

Не виждам какъвто и да е проблем в твоя еднопосочен полет.

Връзка към коментар

Половината форум ще въздъхне и би казал, че е мечта еднопосочния билет за Тайланд:).

Меламед ще ти обясни най-добре в консулството, на нас никога не са ни искали билет за връщане да показваме при влизане...

Връзка към коментар

Аз си бях извадила визата за Тайланд от тук и там не ми искаха да показвам билета за връщане. Единственото място, където ми поискаха билета за излизане от Тайланд беше на излизане от Камбоджа. Защо им трябваше не знам, но на всичкото отгоре го и надраскаха с химикалка :(

Връзка към коментар

Ще ме извиняваш, ако се навирам в шамарите, но отиваш там и не планираш да се връщаш, или? Защото закупуването на обратния билет може да е доста скъпо и просто искам да съм сигурен, че тръгваш с ясен план и как ще се върнеш :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.