Прескочи до съдържание

Билети София/Букурещ - Мароко (без Казабланка)


Препоръчани мнения

Мое близко приятелско семейство търси изгодни билети от София или Букурещ до Мароко (без Казабланка). Двама възрастни и едно дете.

Датите им са:

Отиване: 27-28 Януари

Връщане: 04-05-06 Февруари

Изведнъж се усетих, че не съм правил никакви схеми и комбинации с нискобюджетни а/к в Европа от 2008 г. и сигурно има разни нови търсачки, които не ги знам, а тук 100% има хора, които са много в час.

 

Бих предположил някаква комбинация на Уиз с Райън...

Благодаря предварително за помощта!

Редактирано от FlyTraveler
Връзка към коментар

Вчера си взех билети София-Милано(уиз),Милано-Маракеш(раян,през jetcost.fr) на 01.02,и връщане Фес-Барселона(пак райан,през jetcost.fr),Барселона-София(уиз) 09-10.02 с един ден в Барселона,че жена ми не е ходила.8те билета излязоха 214.85лв.Иначе има евтини варианти с Милано,Париж и дори с Франкфурт си взех предният път(95лв-4 те полета).Цената е само с ръчен багаж,но аз от години пътувам само така,че дори научих и жена ми да пътува с малко багаж.

Редактирано от malkia
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ами... друго не ми остава, освен да благодаря и на трима ви за бързите и полезни отговори! :) :)


Вчера си взех билети София-Милано(уиз),Милано-Маракеш(раян,през jetcost.fr) на 01.02,и връщане Фес-Барселона(пак райан,през jetcost.fr),Барселона-София(уиз) 09-10.02 с един ден в Барселона,че жена ми не е ходила.8те билета излязоха 214.85лв.Иначе има евтини варианти с Милано,Париж и дори с Франкфурт си взех предният път(95лв-4 те полета).Цената е само с ръчен багаж,но аз от години пътувам само така,че дори научих и жена ми да пътува с малко багаж.

 

Сигурен съм, че всичко е нищено с подробности в темите за Мароко, ще погледна и там, но все пак да попитам - от Маракеш до Фес с какво става предвижването, освен с наета кола? Автобус?

Връзка към коментар

28.01 - OTP->CIA->RAB  47 E / човек  , 6 h престой на CIA, 19:05 пристигане в Рабат.

В предвид на това, че полетите с Раянеър от  Рабат са късно и се налага нощуване на летище,  добре е да си направиш и някакъв маршрут , според който връщането да не започва от Рабат, а примерно Маракеш - Бергамо -София или подобни...

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Придвижването из Мароко с влак е много удобно и приятно. Обичайно има закъснения,така че ако ще се гони полет с тях е добре да има прилично време аванс. Иначе пътуването в 1ва класа си е едно спокойно и евтино преживяване.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тъкмо днес ги гледах се ядосвах,че моите билети до Маракеш  ги взех на 100 евра,а сега мога и за 66 да взема.

Ето от Букурещ.Ние летим от там,че сме от Варна и ни е по-близо на 26,01 и се връщаме на 02,02.Има и друга магеланска инвазия по това време и сме си уговорили хубава срещичка.

http://airixo.com/en/flights-from/bucharest-OTP/8-10-days?fds=1#

Има цена за тяхните дати(27,01-04,02)  74 евро  ,което също е доста прилично според мен.

 

 

От София е малко по-скъпо.

http://airixo.com/en/flights-from/sofia-SOF/8-10-days?fds=1#dstTxt=morocco

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нашите билети за  края на февруари излязоха 250, но можеше да са 190 на човек, двупосочни. До Маракеш през Милано беше доста евтино(София - Милано  - 20лв без багаж с Wizz и после с Rayn до Маракеш - 18 евро, 3 часа престой). От Маракеш до Фес съм проверявала транспорта, но решихме да се предвижим с тур през пустинята. Иначе това е сайта за разписанието на автобусите - http://www.oncf.ma/Pages/Accueil.aspx,  има и нощен влак.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря на всички, купих им билети на тези приятели (те си ги платиха де), мисля, че около 100-115 евро на човек някъде се вързаха от Букурещ през Бергамо до Маракеш и обратно с Wizz и Ryan, като с Wizz е само първата отсечка. Имах доста колебания дали и аз да не отида, но устоях, както и на разни други промоции, които гледам последно време. :)

 

Благодаря на всички за съдействието!

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.