Прескочи до съдържание

Търся билет до Хюстън


Препоръчани мнения

Здравейте, търся билети за 1 възрастен и дете на 5 години със следния маршрут

SOF - IAH 14.01.2016

VPS - SOF 12.08.2016

Датите са фиксирани, но може да се включи опция за близки летища. Препоръчително е на отиване с едно прекачване. Това което намирам е през Франкфурт или Мюнхен на цена около 1425 евро за двата билета, като не съм стигнала до плащане и не знам дали няма някоя допълнителна такса. Разполагам с Visa и Master. Много ще съм благодарна ако някой помогне с идеи.

Връзка към коментар

Хвърлих едно око и според мен наистина трябва да помислите за Истанбул като начална и крайна точка, в цената падат едни $500, което не е малко. Иначе това, което намирам с полети от София е в споменатия от теб диапазон. 

 

Изглежда избирането на друго летище в щатите не смъква цената, притесняваше ме това VPS, че може да надува, но не е проблем. 

 

Ето опцията от Истанбул, с Луфтханза, удобни прекачвания във Франкфурт и в двете посоки, това го дава $945, може да варира по сайтовете:

 

2016-01-06_21-21-54.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Много благодаря за идеите.

По принцип тръгваме от Варна,така че Истанбул и София са ми на еднакво разстояние. Само трябва да проверя какъв транспорт мога да ползвам от Варна до летището Ататюрк.

 

Георги, в кой сайт намерихте тази оферта?

Връзка към коментар

Много благодаря за идеите.

По принцип тръгваме от Варна,така че Истанбул и София са ми на еднакво разстояние. Само трябва да проверя какъв транспорт мога да ползвам от Варна до летището Ататюрк.

 

Георги, в кой сайт намерихте тази оферта?

Аз хващам автобус от автогара Варна до автогарата в Истанбул (аз съм от Балчик :bye:)

 

От автогарата в Истанбул до летището стигам с метрото, струва 4 лири на калпак. Има спирка на самото летище, не помня дали беше последната.... С автобус до Истанбул отнема 9 часа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря, Сашо! Понеже ще съм с 5 годишната ми дъщеря, метрото отпада( няма да се справя с куфарите), но за автобус може да помисля, ако не намеря кой да ме закара с кола, което всъщност ще е най-удачния за мен вариант.

Връзка към коментар

Много благодаря за идеите.

По принцип тръгваме от Варна,така че Истанбул и София са ми на еднакво разстояние. Само трябва да проверя какъв транспорт мога да ползвам от Варна до летището Ататюрк.

 

Георги, в кой сайт намерихте тази оферта?

 

На "ти", не на "вие" :) Има си я директно в http://lh.com- сайта на Луфтханза. 

 

Вероятно в някой друг сайт с конкретна карта и да излезе по-евтино, но аз поне не съм в час с тази работа. Прегледай последните няколко страници на тази тема да видиш какво се намира с отстъпка в последно време: http://magelanci.com/topic/4120-rumboedreamsbudgetair-23-69-eur-%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.