Прескочи до съдържание

София - USA около 300 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Delta, BG Air, Air France


Маршрут:: various


Цена:: 300


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 26.01.2016


Примерна дата на връщане:: 03.02.2016


Сайт за резервиране:: momondo


Период на резервация:: unknown


Период на пътуване:: January to June 2016

Не знам дали сте го видяли:

 

http://www.secretflying.com/2016/01/sofia-bulgaria-to-san-francisco-many-more-cities-for-only-e298-return/

 

 

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

София - Сан Франциско през Амстердам на отиване и Париж на връщане - 307 евро
Дати 29 април - 8 май. Идеално се връзва с майските празници. Е, предния път не посмях заради това, че нямам виза, този обаче, май няма да успея да устоя... :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Оле... има OJ може да се съчетаят, ей сега проверих, че отиване до Бостън и връщане от Маями излиза 360 евро, перфектна цена е, това е без да си изграя с датите, със сигурност пада повече.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Безкрайно много благодаря за темата. Дойде ми точно на време, тъй като за май планирах ходене до Чикаго. Билетът ми е 365 евро, тъй като нямам подходящите карти, обаче пак си е супер цена.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Точно на този сърч в момента ги виждам почващи от 341.52 Е


Edit: ууупс, май цените са кеширани. Като отидя на съответния сайт за букване и цената е вече 538 Е. Май си отиде 'промото'?

Редактирано от Двуцветко
Връзка към коментар

Точно това гледам и аз. Сега на този сърч най евтиното което дава е през Opodo 334E, но като тръгнеш да го купуваш реално е 554Е. 

 

Всъщност в secretflying офертата е expired, та май толкова беше, но пък бяха добри :)

Редактирано от digitalpr
Връзка към коментар

Преди няколко седмици имаше същата пролука, която оцеля около половин ден http://magelanci.com/topic/5920-софия-сащ-много-градове-от-298-евро/

Този път беше същото.

Очаквайте следващия тираж :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След поройните дъждове на Реюнион ще се налага спешна смяна на паспорта, в който гордо се мъдри на цяла страница йеменската виза, та мисля вече в посока вадене на амер. виза и дебнене на добри оферти. Време им е на тези щатски паркове.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.