Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не зная дали точно тук му е мястото на питането ми, ако не е, моля, модераторите да го преместят:

Търся самолетни билети София-Куала Лумпур и обратно.

В Kayak   ми излиза добра цена , ме препраща ето тук, дето сефте я чувам тази агенция.

Някой има ли инфо по въпроса? Ех, Биг МаГ, къде си, че да ми дадеш съвет?

 

https://book.omegaflightstore.com/payment.php?b35eef61-b532-11e5-849e-a187c134be1d&adnbf3

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Не зная дали точно тук му е мястото на питането ми, ако не е, моля, модераторите да го преместят:

Търся самолетни билети София-Куала Лумпур и обратно.

В Kayak   ми излиза добра цена , ме препраща ето тук, дето сефте я чувам тази агенция.

Някой има ли инфо по въпроса? Ех, Биг МаГ, къде си, че да ми дадеш съвет?

 

https://book.omegaflightstore.com/payment.php?b35eef61-b532-11e5-849e-a187c134be1d&adnbf3

 

Както винаги с непознати сайтове за билети, най-вероятно са ок, там където се различават повечето е в клиентското обслужване. Имаш доста полети, може да прецениш колко често ти се налага да търсиш помощ от сайта :) Все пак провери каква е цената в други сайтове. Тези изглежда са местна UK фирмичка, но имат логото на IATA, трябва да са ок. 

Връзка към коментар

Както винаги с непознати сайтове за билети, най-вероятно са ок, там където се различават повечето е в клиентското обслужване. Имаш доста полети, може да прецениш колко често ти се налага да търсиш помощ от сайта :) Все пак провери каква е цената в други сайтове. Тези изглежда са местна UK фирмичка, но имат логото на IATA, трябва да са ок. 

Благодаря ти, смущава ме разликата в цената с тази в АК - около 100 евро. :unsure:

Аз ли ги срещам за пръв път?

Връзка към коментар

Благодаря ти, смущава ме разликата в цената с тази в АК - около 100 евро. :unsure:

Аз ли ги срещам за пръв път?

 

Линка ти не работи, та не мога да видя за какви полети става въпрос и евентуално дали ги има по други сайтове. 

Връзка към коментар

Линка ти не работи, та не мога да видя за какви полети става въпрос и евентуално дали ги има по други сайтове. 

http://omegaflightstore.com/products/flights.php

 

При мен работи, ето го пак.

Връзка към коментар

Дай и датите, за които търсиш билети  :)

Примерно - 01-21окт2016. Говорим за тези полети:

 

Departs: Sofia (SOF) BA0891 01/10/2016 14:20

Via: London Heathrow (4h 20m)

To: Kuala Lumpur (KUL) BA0033

02/10/2016 16:05

 

Departs: Kuala Lumpur (KUL) BA0034 21/10/2016 23:05

Via: London Heathrow (2h 55m)

To: Sofia (SOF) BA0890

22/10/2016 13:25

 

Total
£340.12
inc. airport taxes and fees.
 
 
 
Благодаря ти. :) :)
Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Няма за какво. Аз питах, за да може спецовете да ти помогнат. Аз не се броя за спец.

 

Със skyscanner пак излизат толкова -> препраща те към ebookers

Цената за двама е £688.84

 
(дала съм 2-22.10.2016)
 
 
А от rumbo.es цената е 1,049.32 € за двамата, ако платиш с Маестро. (тук вече за 1-21.10)
 
Така че, ако те притесняват тези omegaflightstore, можеш да ги заобиколиш.
Редактирано от Childish
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма за какво. Аз питах, за да може спецовете да ти помогнат. Аз не се броя за спец.

 

Със skyscanner пак излизат толкова -> препраща те към ebookers

Цената за двама е £688.84

 

(дала съм 2-22.10.2016)

 

 

А от rumbo.es цената е 1,049.32 € за двамата, ако платиш с Маестро. (тук вече за 1-21.10)

 

Така че, ако те притесняват тези omegaflightstore, можеш да ги заобиколиш.

Пак ти благодаря :)

Ама все купувам билети от сайтовете на АК , сега реших да се пробвам с някой от сайтовете, но нямам опит:(((

Връзка към коментар

На сайта на Бритиш цената е 546е

Ако летиш един ден по-рано е малко по-ниска.

Нали за това питам, че в тоя сайт цената е със 100 надолу.:(
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 години по-късно ...

Някой с лични впечатления, или някакво допълнително инфо по темата с Omegaflightstore ? 
Че се чудя за едни билети - смъква ми по около 20€ по 3 билета - общо 60€ , дали си заслужава за тази разлика да взема от тях, вместо направо от Iberia?

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Аз преди време питах, но не се реших да взема от тях. Малко след това Бритиш пуснаха някаква прИмоция,та си купих директно от тях. 

Някой друг, ако ги е ползвал , ще сподели.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Фичо каза:

Някой с лични впечатления, или някакво допълнително инфо по темата с Omegaflightstore ? 
Че се чудя за едни билети - смъква ми по около 20€ по 3 билета - общо 60€ , дали си заслужава за тази разлика да взема от тях, вместо направо от Iberia?

Взимал съм над 10 билета от тях. Бачкат безотказно. Обикновено издават билетите до 1 час след плащането.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 59 минути , Георги Матеев каза:

Взимал съм над 10 билета от тях. Бачкат безотказно. Обикновено издават билетите до 1 час след плащането.

Жорка, ако направиш блог Travel Reccomendations, под пари ще останеш, чеде - ще се сбъркат или да ти благодарят, или да те подкупват :lol:

Връзка към коментар
преди 15 часа, Георги Матеев каза:

Взимал съм над 10 билета от тях. Бачкат безотказно. 

Жоре, точно от теб очаквах включване и точно щях да те тагвам, че забравих при задаванетона въпроса. 
Мерси за инфото, щото  в Trustpilot чета някакви страховити ревюта..., но аз на теб вярвам повече! :smile3:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 34 минути , Фичо каза:

Жоре, точно от теб очаквах включване и точно щях да те тагвам, че забравих при задаванетона въпроса. 
Мерси за инфото, щото  в Trustpilot чета някакви страховити ревюта..., но аз на теб вярвам повече! :smile3:

Ако вярвахме на страховити ревюта щяхме да взимаме билети само от сайтовете на авиокомпаниите :) Купувай смело, няма да сбъркаш.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 18 часа, Фичо каза:

Някой с лични впечатления, или някакво допълнително инфо по темата с Omegaflightstore ? 
Че се чудя за едни билети - смъква ми по около 20€ по 3 билета - общо 60€ , дали си заслужава за тази разлика да взема от тях, вместо направо от Iberia?

Разпиши схемата за тези 20 евро надолу ако се получи и имаш възможност.

/Да не би да успееш да свалиш цената на LEVEL?! :O:)/

 

По темата: Купувал съм веднъж, защото при тях цената беше най-ниска. Даже не се замислих за възможни проблеми. Бързо издадоха билетите, в същия ден.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Миналата седмица два пъти купувах билети на TAP Portugal от тях. Цената с тях беше около £10 паунда надолу спрямо сайта на TAP. PRN номерата пристигнаха след 30-ина минути на пощата. Проверих ги в ТАР и си бяха ОК.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, Таньо каза:

Разпиши схемата за тези 20 евро надолу ако се получи и имаш възможност.

/Да не би да успееш да свалиш цената на LEVEL?! :O:)/

Да, за Level иде реч - линковете, който си дал в темата аз промоциите на Iberia към Френските Антили - от Momondo прехвърля към Omegaflightstore, които свалят по около 10€ на полет или съответно 20€ за двете посоки. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.