Прескочи до съдържание

Търся полет до Мадрид


Препоръчани мнения

Има ли някой идея как най евтино да стигна до Мадрид на 26/02/16.Датата е фиксирана.На 27/02 летя за Мексико Сити.Пробвах различни варианти,но тази седмица всички компании вдигнаха цените.Ако някой може да помогне....Благодаря !!!

Връзка към коментар

Благодаря за вниманието !

На отиване мога да комбинирам и с нискотарифните ,но на връщане ще трябва  да чекирам поне 1 багаж.

Отиването ми трябва да е на 26/02, а връщането може да е на 3,4 или 5 /04.

Идеята ми беше да си подсигуря отването,тъй като датата е по-близка,а връщането ми е флексибъл и по нататък във времето .така че може да излезе офертичка...

Връзка към коментар

Благодаря за вниманието !

На отиване мога да комбинирам и с нискотарифните ,но на връщане ще трябва  да чекирам поне 1 багаж.

Отиването ми трябва да е на 26/02, а връщането може да е на 3,4 или 5 /04.

Идеята ми беше да си подсигуря отването,тъй като датата е по-близка,а връщането ми е флексибъл и по нататък във времето .така че може да излезе офертичка...

 

И според мен е най-доброто това, което е пуснала chandni, поне ако друго летище освен София не е вариант. Може и да може да се свали цената с още 10-20 евро, в зависимост от картите, които имаш, но не съм сигурен. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.