Прескочи до съдържание

Евтини билети до Лас Вегас или Лос Анджелис


Препоръчани мнения

Привет! Ако на някой му попадне прилична оферта за Вегас или до ЛА да я прати, моля. Искам да заведа децата, но 4 билета по около 800 евра ми идват нанагоре. Гледам отвреме намреме някакви евтини пакети от "европата", но пък има и коментари за допълнителни условия по тях (последния път Георги ме попари :D ).

Връзка към коментар

http://www.holidaypirates.com/flights/flights-from-amsterdam-to-los-angeles-for-only-eur499-in-junejuly-round-trip-incl-taxes

Flights from Amsterdam to Los Angeles for only €499 in June/July - round trip incl. taxes

+sof-ams цената си е екстра, но е за Юни/Юли, предполагам може да се появи и по-ниска за зимата

А до Лас Вегас ти препоръчвам с кола, ние така го направихме, така ще имаш и свободата да разгледаш близки атракции като Grand Canyon и много други. Иначе директно полети до Жегас аз тогава не намерих, винаги бяха по-скъпи от тези до Лос Анджелис.

Връзка към коментар

Бедата на всички тия оферти от Европа, е че трябва допълнителен билет до там. До Амстердам са още 200 евро, а ако оставиш добра дупка между полетите ще трябва и нощувка, и цената се изравнява. Такива комбинации работят или ако се вържат към някои от градовете, до които летим евтино - Берлин в момента например, или ако го ползваш като бонус безплатна екскурзия в европейски град. 

 

В противен случай се губи доста време, а не се спестяват кой знае какви пари. 

 

Турците излизат с оферти към САЩ често, ако ми се мерне ще имам предвид, но това ще го пускам в другия замрял форум, който ще съживявам доста активно може би от другия месец :)

Връзка към коментар

Oshko, Мерси! Аз отвреме навреме отварям http://www.holidaypirates.com

http://www.urlaubspiraten.de

http://travel-dealz.de
и преглеждам там и излизат добри предложения. Обаче никога не съм летяла с такива евтини оферти и ми се щеше някой да сподели опит. (Ако не може да се публикуват такива линкове ще ги затрия)

Георги, честно да ти кажа предпочитам 2 дни в Амстердам пред примерно 5 часа на летище в Лондон. От тук няма нищо, дето да е директно или удобно. Като ще летя през "европата" така или иначе предпочитам хем да спестя някой лев, хем да се помотаем някой и друг ден из още някоя държава. Срещала съм оферти из тези сайтове за по 400 паунда с хотел на стрипа и кола под наем. незнам доколко обаче тези сайтове са ок, особено като помъкна и челядта....

Аз съм летяла за Доминикана през Томас кук. Направихме си 1 пълен ден престой, нощувка в Лондон, а на връщане си бяхме оставили към 10 часа и пак поскитахме малко (надявах се, че все ще оцеля някой път хубаво време в Лондон, че да му видя красотата на тоя град и да разбера защо толкоз народ е влюбен в него, ма не би...). Цялото упражнение с престоя, трансферите, хотела и самолетните билети до Лондон ни излезе за двама колкото излизаше от тук през Бг за един (не че бих платила на бг агенция баш за тая дестинация).

Връзка към коментар

Сайтовете просто препредават добри оферти и линкват директно или към авиокомпаниите или към стабилни сайтове, от които може да се резервира. Нещо подобно би трябвало да е заглавната страница тук и форума за офертите, но с оглед на свободното ми време малко ще се забави. На тоя етап няма проблем за пускане на подобни линкове. 

 

Та, проблеми няма, и след като обичаш да си правиш такива междинни почивки си заслужава. Аз просто коментирах, че ако да речем човек има седмица отпуска и иска да я прекара във Вегас едва ли ще си заслужава да губи 2 дни в Амстердам/Лондон, ако това не води до кой знае какви спестявания. Иначе и аз съм фен на дългите прекачвания, винаги :)

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

От софия по евтино от това не виждам, все пак си е под 800евра :P

 

  AL FLGT  BK T DATE  TIME  FARE BASIS      NVB  NVA   BG                    
 SOF                                                                            
XZRH FB   491 T  T 12NOV 0730  UL12MZH              12NOV 1P                    
XPHL US   711 U  U 12NOV 1015  UL12MZH              12NOV 1P                    
 LAS US   689 U  U 12NOV 1559  UL12MZH              12NOV 1P                    
XPHL US  1790 U  U 20NOV 0900  UL12M                12NOV 1P                    
XPAR US   754 U  U 20NOV 1825  UL12M                12NOV 1P                    
 SOF FB   432 T *T 21NOV 1020  UL12M                12NOV 1P                    
                                                                                
EUR   582.00      12NOV13SOF FB X/ZRH US X/PHL US LAS382.61                     
BGN  1138.40      US X/PHL US X/PAR FB SOF382.61NUC765.22END                    
BGN   136.92YQ    ROE0.760562                                                   
BGN    21.52BG    XT BGN 15.65ZF BGN 37.83CH BGN 8.10YC BGN                     
BGN   179.90XT    25.33US BGN 25.33US BGN 7.37XA BGN 10.31XY                    
BGN  1476.74      BGN 11.04AY BGN 14.56QX BGN 8.43FR BGN    
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.