Прескочи до съдържание

Сан Франциско- София - Сан Франциско юни


Препоръчани мнения

За съжаление датите са фиксирани - 02-25.06.2016 +/- 1-2 дни за 2-ма възрастни + 1 детски (10 г) 02.06.2016 - 8-13.08.2016. Може би няма да има нужда от придружител на детето на връщане, защото ще се върне с познат.

Търсачките давам мин. сума от около 1150 евра в посока на възрастен.

Целта е, ако може да се падне под 1000.

Предварително благодаря на включилите се ! :)  

Редактирано от bibi
Връзка към коментар

Да разбирам, че полетите на отиване трябва да са едни и същи?

 

По някаква странна причина, цените скачат почти двойно между май и юни, та освен да поизчакаш още 2-3 месеца не знам какво друго да препоръчам. То бива, бива, висок сезон, ама юни не трябва да е толкова висок и не трябва да е толкова рязко поскъпването...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да. СФ- София датата и за тримата  е 02.06.

 

Усетих. Не мога да помогна, единствено мога да кажа, че тези цени от 1000+ евро ми се виждат супер високи. Има ли вариант, евентуално да се лети до друго летище и да се прикачва там? Допускам, че с детето няма да е много лесно. 

Връзка към коментар

Това 'промо' се появи 2 пъти в последните 3-4 седмици http://magelanci.com/topic/5997-софия-usa-около-300-евро/

Няма гаранция, че ще потрети, но не е зле да се хвърля едно око. Там наистина цените до СФ бяха по 300 евро и съм сигурен, че биха се напаснали към твоите дати, защото имаше много избор.

Номерът е, че ако се появи пак 'промото' трябва да се действа бързо, защото затваряха пролуката буквално за 4-5 часа от изтичането на информацията и в двата от случаите.

Връзка към коментар

Това 'промо' се появи 2 пъти в последните 3-4 седмици http://magelanci.com/topic/5997-софия-usa-около-300-евро/

Няма гаранция, че ще потрети, но не е зле да се хвърля едно око. Там наистина цените до СФ бяха по 300 евро и съм сигурен, че биха се напаснали към твоите дати, защото имаше много избор.

Номерът е, че ако се появи пак 'промото' трябва да се действа бързо, защото затваряха пролуката буквално за 4-5 часа от изтичането на информацията и в двата от случаите.

 

В случая проблема, е че се върви в обратна посока, а там промотата рядко съвпадат :)

Връзка към коментар

Упс, чак сега забелязах тази малка голяма подробност :)

Но е добър казус как работи при подобни 'промота'.

 

Хич не е казус, промо в едната посока няма нищо общо с промо в другата, може да се броят като две отделни и различни :) Много рядко може да се случва да съвпадне, но е по-скоро изключение, да не навлизам в подробности. 

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.