Прескочи до съдържание

Испания - Сао Пауло - Испания: ~180 €


Препоръчани мнения

Барцилона - Сао Паоло - Барцилона

Мадрид - Сао Паоло - Мадрид

 

За OJ не съм проверявал :)

 

Намирам дати само за април: 2-17; 8-17; 9-17

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Най-краткият престой, който намерих за BCN-GRU, е 1:35 часа, но преобладават 8-13-часовите престои. В Рим, да.

 

Има и такса за плащане - най-ниска е с PayPal, 24 €

 

Във всеки случай цената си заслужава :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На мен ми излиза , че с Visa Debit е без такса.

При опит за резервация изниква грешка и не позволява. Това за каквато и да е карта. Или оправиха грешката или е евременен бъг.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз резервирах, платих с френска Виза дебит, мина и получих потвърждение. Нямаше такса плащане май. Дано да не стане като предния път и да ги анулират :( стискайте палци! 

А там ще е на магия - каучсърфинг, автобус до Рио и т.н., щото хич не ми е в бюджета. 

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Neuromancer ме светна като ходих,че ако си вземеш билети на Tam,като бразилец(плащане с paypal),цените са почти колкото на автобусите.Аз летях Rio-Igasu и Campo Grande-Sao Paulo за по 90лв.-100лв. мисля.

Редактирано от malkia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А каква беше процедурата сега от тук нататък? Нищо не излиза в Чек май трип, имам 2 ПНР кода - PNR и PNR-CRS. Какво да чакам от lastminute.es и до колко време? Къде другаде мога да проверя дали всичко е ОК? Имам приятел, който също иска да си купи, но трябва да пусне отпуск... дали е редно предвид шанса да ги отменят да пуска? Ако изчака, пък ще станат пак над 500 евро... 

Връзка към коментар

Neuromancer ме светна като ходих,че ако си вземеш билети на Tam,като бразилец(плащане с paypal),цените са почти колкото на автобусите.Аз летях Rio-Igasu и Campo Grande-Sao Paulo за по 90лв.-100лв. мисля.

А не те ли проверяват някъде по трасето дали наистина си бразилец? Иначе е доста лесно да се злоупотреби.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нашите билети по трасето Рио -> Сао Пауло -> Фоз до Игуасу -> Куритиба -> Рио излезнаха под 100eur на калпак, с GOL.

Обаче доста време ги дебнах, де.

 

и аз препоръчвам да погледнете GOL, по горния маршрут погледнах, че сме летяли за 100 USD на човек

Редактирано от logist13
Връзка към коментар

А не те ли проверяват някъде по трасето дали наистина си бразилец? Иначе е доста лесно да се злоупотреби.

Никакви проверки(всъщност при чекирането те проверяват но не са ми казали никъде нищо),доколкото разбрах в Аржентина има проблеми ако направиш така,в Бразилия не.Освен това не е казано,че точно си бразилец,само позваш сайта на бразилски,а не на английски и отнелязваш other citizen

Редактирано от malkia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз с TAM летях Фоз Игуасу-Сао Пауло със стоп овър два дни и после Сао Пауло - Бело Оризонте на един билет за около 100 евро, та проверявайте всички опции.

През other countries при това , бразилската версия не беше по-евтина, май искаше и някакъв бразилски документ за самоличност или подобно.

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен не ми е искало никакви документи,а цената беше 90лв.,срещу 90$(при долар 1.45),спомням си добре разликата,защото два-три пробвах да намеря добра цена,докато човека не ми каза.Другият ми билет беше след месец на връщане от Боливия и парка Пантенал и пак беше нещо такова.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Относно цената , тогава коментирахме че май е била някаква сгрешена тарифа , защото нормално наистина през бразилската версия е по-евтино. Трябва да видя дали ди пазя разговорите какво точно беше.

Връзка към коментар

Ето тук е описано за вътрешните полети в Бразилия: http://magelanci.com/topic/3567-покупка-на-билети-за-вътрешни-полети-в-бразилия/

Няма(ше, че не съм проверявал тая година) изискване за жителство и нищо в този смисъл не се проверява.

 

ПП. CPF, което се използва за регистрация по сайтовете не е ЕГН, а нещо като данъчен номер. Може да не живееш в Бразилия (чужденец) и да имаш CPF, или да си бразилец и да нямаш (децата).

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Точно това CPF визирах , помня че го искаха някъде тогава.

П.С. Ееее Kaloyan вярно не ти върви с тая Бразилия.

Да видим как са останалите , но щом са отменили твоята предполагам ще е същото.

Връзка към коментар

Да си кажа, че пак получих анулация, имам чувството, че никога няма да мога да се възползвам от грешка :-(

Жалко  :unsure: , обаче не губи кураж, ще те огрее и теб все някога! 

 

С какво обяснение е отмяната?

Връзка към коментар

Аз съм нов във форума, но гледам и следя темите отдавна и реших вече да се регистрирам.

Та имам едно питаме.

Използвайки сайта, датите и инструкциите, които си пуснал ми изкарва цени за 2-ма човека 962 евро...което е доста над цената която ти си пуснал. Може ли да ми обясниш как да стигна до цената която ти си намерил? Аз ли правя нещо нередно или просто цените са се качили от момента в който си пуснал темата?

Редактирано от dream1984
Връзка към коментар

Здравей,

цената която е пусната е от така наречените "грешки". Случват се понякога и ги има за доста кратко време ( има и изкл.). Тази е свършила и затова не намираш цена от 180 евро :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз съм нов във форума, но гледам и следя темите отдавна и реших вече да се регистрирам.

Та имам едно питаме.

Използвайки сайта, датите и инструкциите, които си пуснал ми изкарва цени за 2-ма човека 962 евро...което е доста над цената която ти си пуснал. Може ли да ми обясниш как да стигна до цената която ти си намерил? Аз ли правя нещо нередно или просто цените са се качили от момента в който си пуснал темата?

 

1. Прочети ето този научен труд: http://aerohroniki.com/2012/10/31/%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B6%D1%8A%D0%BB%D1%82%D0%B8/

 

 

2. Абонирай се за Таблицата, а.к.а. Дъ Тейбъл: http://magelanci.com/topic/4617-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%BC-%D0%B8-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BC-%D1%82%D0%BE%D0%BF-%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BD/

 

После ако имаш въпроси - питай във форума :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Само да се похваля, че Бравофлай ми дадоха код за 50€ дискаунт при следваща резервация с тях , заради отменения полет :-)

Внимавай да не ти изтече, ако има срок на годност. На мен ми изгоря един код за 20евро..

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.