Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен!


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен!

И аз съм нова във форума. Не съм обикаляла по много страни, но...цял живот пред мен :)

Плануваме сватбено пътешествие за септември - от 6-ти до 23-ти в Тайланд.

Купихме билети София-Банкок-София от Катарските авиолинии.

Мисля, че цената беше добра за двама (1707 лева)

Доста време има до септември, но много се вълнувам. Ще си направя някаква програма и предполагам, че

ще имам много въпроси...

Знам, че септември не е най-подходящото време за ходене в Тайланд, но се надявам да не вали много :)

Ще чета първо и после ще питам :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Добре дошла, имаш времето да направиш перфектния план. Съвет номер 1: подметнете при чекин на гишето, че отивате на сватбено пътешествие. Понякога чудото става и печелите ъпгрейд в бизнес класа :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това е супер съвет! Мерси!

Аз се вълнувам повече за пътешествието, отколкото за самата сватба вече :D

Имам някаква идея как да разпределя дните, но тук ли да пиша или в тема за Тайланд?

Връзка към коментар

Това е супер съвет! Мерси!

Аз се вълнувам повече за пътешествието, отколкото за самата сватба вече :D

Имам някаква идея как да разпределя дните, но тук ли да пиша или в тема за Тайланд?

 

Отвори си нова тема, особено ако имаш готов план и не тръгваш от нулата е добре да си имаш своя си тема, която да дъвчем :)

Връзка към коментар

Това е супер съвет! Мерси!

Аз се вълнувам повече за пътешествието, отколкото за самата сватба вече :D

Имам някаква идея как да разпределя дните, но тук ли да пиша или в тема за Тайланд?

:) и ние така бяхме, оженихме се, почти заради самото пътешествие. Това ни беше първото голямо пътуване.

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Добре дошла!

 

Тук се сбъдват мечтите. :) :) :)

 

И се раждат нови.

 

 

Съвет номер 1: подметнете при чекин на гишето, че отивате на сватбено пътешествие. Понякога чудото става и печелите ъпгрейд в бизнес класа :)

 

Това е много важен съвет, да взема да го пробвам и аз? Едва ли някой те проверява дали и кога си се женил.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е много важен съвет, да взема да го пробвам и аз? Едва ли някой те проверява дали и кога си се женил.

 

Тествай :) Не знам до колко не е нещо като градска легенда, или нещо което е работило преди време, а вече не чак толкова... но особено, ако наистина сте на сватбено пътешествие не пречи да се спомене, пък каквото стане :)

Връзка към коментар

Аз мисля да си запазвам хотели директно през сайтовете им.

Ще ги помоля да ми предложат нещо като за младоженци :)

Една колежка така ме посъветва. При тях се е получило.

За самолета не знам, но ще пробваме. И да не стане.. до сега сме летяли само два пъти

и то с Wizz Air. Полетът от Доха до Банкок сигурно ще ми изглежда като бизнес класа :D

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.