Прескочи до съдържание

Западна Европа-Токио от 143 евро.


Препоръчани мнения

Ами попадна ми някъде промоцията и сега се поразрових в търсачката на гугъл. За тези дати намерих най-ниска цена. От търсачката на гугъл ме прехвърля към сайта на Ибериа и там до плащането си е 197 евро. Със сигурност има и други комбинации, но тъй като няма да ходя не ми се занимава  :) Хайде само един бърз преглед за други възможности и ще напиша.

 

8-21 ноември Брюксел-Токио-Франкфурт 171 евро. Само да имате впредвид, че са по едно-две места и предполагам бързо ще свършат. С Мюнхен, вместо Франкфурт, са с по няколко евро по-скъпи, но пък има повече места. Може и Милано вместо Франкфурт, като там цената е 409 лв. А възможно най-евтината комбинация, която намерих е Брюксел-Токио-Франкфурт за 143 евро с Виза дебит, през френския каяк и после оподо. 

Редактирано от Krum4ov
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Точно гледам и аз подобна информация

 

Crazy cheap flights from Europe to Japan for only €143!

 

http://www.fly4free.com/deal/europe/crazy-cheap-flights-from-europe-to-japan-for-only-e143/?utm_source=f4f&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter&key=eEkPr3ovnfHHU402

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Както се казва: чета и рева! В 21.41 получих имейла от flyforfree и от тогава се ровя в темите за Япония. За съжаление твърде много обстоятелства имам пред себе си, които ме възпират от покупка. От друга страна до октомври все си мисля, че ще мога да направя организация, но като завися от толкова много фактори и хора как да скоча?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Точно гледам и аз подобна информация

 

Crazy cheap flights from Europe to Japan for only €143!

 

http://www.fly4free.com/deal/europe/crazy-cheap-flights-from-europe-to-japan-for-only-e143/?utm_source=f4f&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter&key=eEkPr3ovnfHHU402

Явно и аз съм смъкнал до същите пари цената  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Както се казва: чета и рева! В 21.41 получих имейла от flyforfree и от тогава се ровя в темите за Япония. За съжаление твърде много обстоятелства имам пред себе си, които ме възпират от покупка. От друга страна до октомври все си мисля, че ще мога да направя организация, но като завися от толкова много фактори и хора как да скоча?

 

За първи път ли ти е нещо такова? :) В един красив момент офертата изчезва моментално и оставаш с едно такова празно усещане, че всички проблеми са били решими и те е яд, че не си се възползвала. Следващия път резервираш и чак после мислиш за планове, отпуски и четене на теми за съвети тук :)

 

П.С. Редактирах заглавието на темата за да отразя по-ниската намерена цена.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Да налея малко масло в огъня!

Който има да мисли, да знае, че може срещу 10евро да си запази билетите за 72 часа, ако реши да ги купи, ще му приспаднат 10-те евро!!

Разбира се това става от сайта на Иберия само.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Директно от сайта на Иберия взех току що 25.10-07.11 за 110 евро.Използвах си милите от евтиният ми билет до Рио миналата година и слестих 62евро.Брюксел-Токио-Франкфурт

Редактирано от malkia
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Май се поизчерпват и за по-удобните маршрути се качиха на ок.250. Но гледам тръгване от Болоня с връщане Франкфурт на 187, а Уиз имат евтини полети до Болоня...

 

milka цена трепач!!! Честито. Много красив период за Япония, аз по го харесвам от сакурите, но и доста популярен. Тази година ще има много магеланци в Япония, до тогава ще можеш да планираш и подготвиш всичко само по разкази на очевидци. :)

Редактирано от samuraika
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Самурайка, краят на октомври не е ли малко рано за червените листа...? Гледам, че 2015 края на ноември ги дават и в Киото, и в Токио, а и в много други райони... Гледам и аз тук за края на ноември, но е сложно с отпуските тогава...  :(

Връзка към коментар

Аз, лично, мисля че октомври е дори по-добре. Вярно, че е рано за храмовете в Киото да са в пълна прелест, но по планините има много красота. Тълпите не са плъпнали, цените са по-ниски, времето е прекрасно, дори става за плаж на Ширахама по товавреме и няма никой!

В средата на ноември има един троен уикенд когато в Киото става непосилна гмеж от местни и чужди туристи - върви се рамо до рамо с километри, а квартирите на last minute започват от 300 евро за двама, хотели няма и в съседните префектури.

В същото време в края на октомври има много места с прекрасни гледки и не трябва да се ходи до Хоккайдо. Коя сан и Йошино са на два часа път от Киото (час от Нара) и са прекрасни в късен октомври.

Над Киото, около Езерото Бива също рано се обагрят, седемте езера край Фуджи - също. Края на октомври няма да си тръгнеш без наснимани червени кленове, гаранция!

Още сайтове за следене.

 

Другият вариянт е началото на декември - гаранция за експлозия в червено. Има още сделки за 1-14 декември, по-ранните ги изкупиха. Все още намирам Болония -Франкфурт за 197. за дати 1/12-14/12

Редактирано от samuraika
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Честито! Болоня и Фракфурт как ги намести от София? Питам, защото тази оферта предполага и две спанета от свързващите градове поради неудобните като часове полети от Мадрид. И в крайна сметка е прави не толкова атрактивна като цена от София.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При тия европейски воаяжи аз гледам на подобни нощувки като бонус 2 в 1 , дето се вика. Иначе чисто аритметично цените не излизат толкова атрактивни.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

И аз това си мислех - с полета на Уиз, с нощувките в Болоня и Франкфурт ти се връзва пак на 400 евро като Катарската промоция, но си видял повече свят за тия пари. :) Друго е вече ако си някъде в Италия и германско - тогава е екстра. Или ако си имаш иберйски точки.

Редактирано от samuraika
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.