Прескочи до съдържание

Западна Европа-Токио от 143 евро.


Препоръчани мнения

Честито! Болоня и Фракфурт как ги намести от София? Питам, защото тази оферта предполага и две спанета от свързващите градове поради неудобните като часове полети от Мадрид. И в крайна сметка е прави не толкова атрактивна като цена отЕ

Е какво има да намествам. Полет до Милано, нали се сещаш колко промоции на уиз ще има до ноември и цената няма да е повече от 20 евро. От там има влакове на всеки 30 минути до Болоня на цена от 9 евро. И какво лошо има ако разгледаме и още един италиански град, в който не сме били :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Брюксел - Токио - Франкфурт, примерни дати 26.11 - 05.12 - крайна цена € 347 

 

Брюксел - Токио - Венеция, същите дати - крайна цена € 379 

 

А ние ще пропуснем и тази промоция...  :(

Връзка към коментар

И аз мислех да се хвърля на промото на Катар,че и там имам да използувам мили,които изтичат края на 2017,но добре че изчаках.До Брюксел съм взимал билет за 40лв.,а от Франкфурт за 19лв.А приятели,където да преспя по една нощ-бол,хем ще пием по бира,хем ще разлафим за някое пътуване.И на двете места имам хора,а ако реша да сляза в Мадрид още по-добре.Винаги има какво да видиш там.Та моята цена се надявам от София да излезе около 150€.Добра е мисля :)

Иначе е верно че Иберия не са Катар.С Катарците съм летял на 10 полета-топ са.С Иберия миналата година след 3тата бира,която си поисках ми се стори че малко накриво почнаха да гледат.Та на връщане се запасих от фришопа и си виках само лед-пусти страх от това летене,все не мога да свикна и ми трябва алкохолче за успокоение.

Редактирано от malkia
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Да се похваля и аз купих Брюксел - Токио - Франкфурт 06.12.2016 - 14.12.2016 за 198,41 евро с кредитна карта виза.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Аз бях стигнал до плащането на варианта Брюксел-Токио-Франкфурт, имах малко точки и ми свали 29е, крайната цена ми излизаше за 160евро, но се отказах.

В моя случай не е толкова ефективно, от всички варианти за начална точка, нямаше как да стигна до нея за под 70-80е в посока, няма лоу костове до Брюксел, а от лоу кос летището им като се сложи пътя до другото пак ще стане толкова... Отделно стават по 2 дни път в посока.

 

От Мадрид тръгване и слизане някъде другаде из Европа ставаше 300 евро минимум, ако исках да сляза на връщане в Мадрид, което смятах да направя, трябваше да нямам чекиран куфар на връщане, пак неудобство.

 

Като калкулирам всичко, ако бях сложил два свързващи полета до начална и крайна точка из Европа, щях да спестя между 110-150евро от нормалните билети с тръгване и връщане до Испания, та както се каза, на пръв поглед е много добре, но не чак толкова.

 

От България така или иначе в повечето случай има свързващи полети и сега има евтини до Болоня, та там има повече смисъл.

Връзка към коментар

Нищо подобно! Екстра си е там по това време. Вчера валя първи сняг в Токио, Киото и Нагоя. До сега беше дори топло.

Редактирано от samuraika
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не е лоша схемата, но не е за всеки.

Не всички имат  познати по градовете и не всички ще съгласят  с да летят и размотават по гари и летища по два дни  в посока. Разходите, колкото и да не ги броим се натрупват, пътните между лоу кост летищата, храна, вода и пр

 

Който не е бил в свързващите градове, ще е на печалба със сигурност.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

зависи от гледната точка :) вярно, че със свързващите полети и други разходи цената расте... но дори и с допълнителните разходи цената да се изравни (а в случая едва ли) то разглеждаш повечко неща... и във Франкфурт, и в Болоня съм бил, и с удоволствие ще ида пак :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Май не беше грешка, просто Иберия пускат някаква нова линия и пускат няколко места (разбирай по 2-3) на определени полети. Опоска се се вече до кокал.

А защо да не става така? Не можеш да се качиш от Мадрид, ако не си летял Болоня ли? Или заради чекирания багаж?

Връзка към коментар

Май не беше грешка, просто Иберия пускат някаква нова линия и пускат няколко места (разбирай по 2-3) на определени полети. Опоска се се вече до кокал.

А защо да не става така? Не можеш да се качиш от Мадрид, ако не си летял Болоня ли? Или заради чекирания багаж?

Не може!

Става само на връщане и то ако не държиш на багаж.

На отиване с и без багаж, се тръгва от началната точка при всички случаи. Не може да се качиш по средата.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Ппоследно какво оцеля по тази оферта, че тази сутрин не съм поглеждал форума ?

 

 

Фичо от вълнение взе да заеква :biggrin:

 

Разбирам го! Офертата "оцеля" твърде дълго. Затова обаче си има и обяснение. Можеш ли да отгатнеш?

.

.

.

.

.

.

.

.

Да, позна! Матеев беше в полет и само с 15 мин. безплатен Wi-Fi катарците този път не успя!? :O

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Разбирам го! Офертата "оцеля" твърде дълго. Затова обаче си има и обяснение. Можеш ли да отгатнеш?

.

.

.

.

.

.

.

.

Да, позна! Матеев беше в полет и само с 15 мин. безплатен Wi-Fi катарците този път не успя!? :O

 

А, той Матеев като види какво е пропуснал, тогава ще е голямото заекване :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.