Прескочи до съдържание

Барселона или Лондон до София (еднопосочен)


Препоръчани мнения

Да се присламча и аз в темата, че имам сходен проблем с един свързващ полет. 

Прибираме се от Сингапур през Лондон и по разписание трябва да кацнем на Ел Прат в Барселона в 11.00 на 16.03. 

Първоначално нещата изглеждаха като нарисувани - Wizz имат вечерен полет BCN-SOF, който излита в 21:15 - тъкмо бонус един следобед 6-7 часа разходката из каталунската столица и да се прибираме в София.
Докато се ослушвах и оглеждах обаче, цената на билетчетата  постепенно от €50 през септември, в момента достигна €160-170  :unsure: и вече не съм сигурен оттук-натам дали има вероятност да се понижи цената и с колко.   

Тази цена, естествено, хич не ми харесва, и сега се търси обходен маршрут, по-възможност с до 1 нощувка повече. 

Понеже най-вероятно ще сме само с ръчен багаж има и вариант да си пропуснем последната отсечка от дългия полет и да се приберем направо от Лондон, като за STN-SOF на 16.03 цената в момента е около €76 (което пак не ми допада особено, но пак е по-добре от  €160), но пък и не ми се иска да ни изгорят милите от основния билет...
Та така, приемат се разни предложения за изход от положението.  :)

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Как е Букурещ като транзитна точка за специалната допълнителна нощувка? :) Хем ще можеш да разцъкаш и из Барселона както си си наумил по принцип. Има как да стигнеш същия ден и в София, но прекачването ще е доста екстремистко, 1 час в Болоня...

 

22-01-2016 14-06-28.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това което ти е дал Dian  е оптималното за сега. Аз също бих заложил на Райън да са точни. Ако закъсняват, просто претупват чекинга, ама наистина го претупват,  и пак излитат навреме. Може да погледнеш и това, ако ти се ходи до Швейцария... но е с нощувка/и.

 

Vueling  Barcelona (BCN) Geneva (GVA) Thu, 17 Mar    16:00    17:40    1 h 40    24.98    EUR
Wizz X  Geneva (GVA) Sofia (SOF)  Fri, 18 Mar  13:50   7:15    2 h 25    42.03    EUR
 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Как е Букурещ като транзитна точка за специалната допълнителна нощувка? :) Хем ще можеш да разцъкаш и из Барселона както си си наумил по принцип. Има как да стигнеш същия ден и в София, но прекачването ще е доста екстремистко, 1 час в Болоня...

За Букурещ нямам желание, а и от там до София ..., вариантът с Болоня по-добре ми изглежда, също и комбинацията на Dian през Бергамо ...

Връзка към коментар

Надали ще се спреш на варианта на kakadu, но ако избереш през Женева, правим среща там на 18ти преди полета за София :)

Редактирано от edbloom
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.