Прескочи до съдържание

Билет до Банкок, добра ли е цената?


Препоръчани мнения

Да ви попитам билет до банкок за 2-ма възрастни и бебе - 776 евро тотал в които включена 59 евро отстъпка за плащане с виза....та дали може да се работи още надолу? Става дума за пътуване Юни месец...

 

взето от тук http://www.fly4free.com/deal/europe/visit-asia-flights-to-thailand-from-belgrade-for-only-e374/

Редактирано от Grishkata
Връзка към коментар

ОК е, ако тръгването беше от София. Калкулирай си внимателно колко пари и време ще отнеме транспорта до Белград, в зависимост от часовете може да се наложи и нощувка там и в крайна сметка да не излезе рентабилно. 

 

Колко е цената в същите дни от София? С катарската промоция, която приключи скоро мисля, че имаше подобни цени направо от тук. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен имаш още месец-два, в които да се оглеждаш за най-добрите цени. Около 800 € от София не е непостижимо.

Между другото, катарците (UK) повръщат пари (3%) в "Quidco" до края на месеца.

Връзка към коментар

1. Ами не мисля за спане в белград...отиваме с колата дотам и се качваме на самолета....с катарците показваше 375 евро, но както и да го мъчиш не докарваше въпросната цена...

2. Юни е ок...четох че до май вали повечко, иначе и юни вали но валяло за 1 час примерно и спирало...

3. Не търся директно от София, нямам против да обикалям....бяхме намерили тотал цена 1330лв за двама + бебо обаче от Стокхолм...а дотам е малко хамалогия ми се струва....Под повръщане имаш предвид че връщат 3% предполагам? Може ли да ми обясниш как се работи в тоя сайт и за какво е той....

 

 

Като цяло си мисля, че може (а и ми се иска де хехехех) да се докара до 300 евро на човек....но наистина сте прави....да почакам около месец два още...

Редактирано от Grishkata
Връзка към коментар

Ами, ако пътуването до Белград не те приснява, скачай (стига офертата да я има още). Не знам дали след месец два ще я има същата или подобна цена, лятото по-рядко има промоции. 

Връзка към коментар

през телефона ми е трудно да видя, но може да провериш каква ще е цената София-Банкок-Белград. Аз така пътувах и беше по-евтино. Така ще се спести едното ходене/връщане от Белград

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, но те така или иначе ще ходят с кола. Няма как да спестят, защото не може колата сама да се закара в Белград или върне до София. Иначе е добър съвет ако се пътува с друг евтин транспорт.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Значи, мега офертата, НО е еднопосочен :/

Билета е от Осло до банкок и е 83 паунда/105 евро на човек...лошото е как да стане връщането....

Помагайте....все трябва да има някакъв подобен вариант и за връщане....цената е скандална просто...

Говорим за пътуване Май или най-късно Юни защото после се изсипва небето :)

Офертата е от тук

 

http://www.secretflying.com/2016/01/oslo-norway-to-bangkok-thailand-for-only-e105-one-way/

 

а отдолу в коментарите:

You can go to norwegian.com and choose UK, and EUR. Not an error fare, just sale.

Връзка към коментар

Значи, мега офертата, НО е еднопосочен :/

Билета е от Осло до банкок и е 83 паунда/105 евро на човек...лошото е как да стане връщането....

Помагайте....все трябва да има някакъв подобен вариант и за връщане....цената е скандална просто...

Говорим за пътуване Май или най-късно Юни защото после се изсипва небето :)

Офертата е от тук

 

http://www.secretflying.com/2016/01/oslo-norway-to-bangkok-thailand-for-only-e105-one-way/

 

а отдолу в коментарите:

You can go to norwegian.com and choose UK, and EUR. Not an error fare, just sale.

 

Звучи добре, но ако си в Осло, и ако ще пътуваш без куфар :) В противен случай сложи още едно минимум 20 евро до там за полет (дори и не съм ги гледал как вървят полетите на Уиз до Торп), още толкова минимум за трансфер от Торп до другото летище и 50-ина евро за куфари за двата полета...и еднопосочния билет излиза 200 евро, и то ако имаш късмет да не се налага нощувка в Осло. Дори на теория да има подобно супер връщане обратно (нещо, което се съмнявам, има причина тази промоция да е само в едната посока...) стават 400 евро, което пък вече гони добрите цени, които се срещат от София без такива занимавки :)

 

Мисълта ми е, много примамливи промоции ще видиш по тези сайтове, но винаги си прави ол-инклузив сметката с пътуване от/до изходната точка на промоцията и дали ще се върже всичко накрая. В голям процент от случаите, включително цитираният от теб, тези промота просто не са практични. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз това проповядвам: и математиката не излиза, и очите зачервени, и рискът е увеличен, и два дни прекарани в транзит вместо на крайната дестинация. С малко отпуски всеки ден е ценен.

Връзка към коментар

преди две седмици си взехме билет за София - Банкок - 426 EUR в двете посоки на човек с Qatar airways за ноември месец. Знам че Май месец има големи промоции.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравей, Росица 88, билетите направо от сайта на Qatar airways ли ги закупихте или чрез посредник? Ние ще ходим м.юли и сега билетите за двама са общо 2040лв. през сайта на компанията, та се чудя може ли да стане по-добре от това?

Връзка към коментар

Здравей, Росица 88, билетите направо от сайта на Qatar airways ли ги закупихте или чрез посредник? Ние ще ходим м.юли и сега билетите за двама са общо 2040лв. през сайта на компанията, та се чудя може ли да стане по-добре от това?

Обикновено при намаленията цената пада и билетите могат да се купят за 800-900 лева (на човек). По-добре изчакайте, най-вероятно ще има намаление и през февруари и през март.

Миналата година намаления са обявявани на следните дати:

16 февруари

9 март

27 март

13 април

29 април

11 май

26 май

До юли има доста време, аз бих изчакал.  :)

Редактирано от tonik
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз се успокоявам, че има още време, но от друга страна искам да букна и вътрешните полети на Air Asia до Surat Thani (оттам с лодка до Kho Phangan и обратно), като билета в момента е 490 бата на човек/посока. Та се чудя докато чакам да поевтинее дългия полет до Банкок, да не остана без вътрешен?

Връзка към коментар

И аз се успокоявам, че има още време, но от друга страна искам да букна и вътрешните полети на Air Asia до Surat Thani (оттам с лодка до Kho Phangan и обратно), като билета в момента е 490 бата на човек/посока. Та се чудя докато чакам да поевтинее дългия полет до Банкок, да не остана без вътрешен?

 

Виж и nok air, имат същото предложение, но часовете са по-различни. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз се успокоявам, че има още време, но от друга страна искам да букна и вътрешните полети на Air Asia до Surat Thani (оттам с лодка до Kho Phangan и обратно), като билета в момента е 490 бата на човек/посока. Та се чудя докато чакам да поевтинее дългия полет до Банкок, да не остана без вътрешен?

А защо не купите вътрешен полет, който идва супер малко пари и дори да не можете да нагласите после основния полет няма да ви е яд толкова :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.