Прескочи до съдържание

Как да стигна до Тенерифе


Meidj

Препоръчани мнения

AirEuropa си е нормална АК, не е лоу кост, оперира в Европа основно, има и междуконтинентални полети-маршрути. В България я няма, за това не е известна много. В случая с полета до Тенерифе, оперираща АК е и Таром до Испания.

 

Нощувката на връщане може да я избирате между Мадрид и Барселона.

Връзка към коментар

Разгледах цени на произволни дати през май и ноември цената е все тази-1300- 1400 евро за четирима,независимо от сезона.

Хората от този форум за тези пари ходят до Австралия,но ще го мисля.Ние всяка година  пътуваме из Европа-Италия ,Австрия или Германия по новогодишните празници и билетите не са около 1000 лв,за Италия  и по-малко,но Тенерифе е нещо различно.Сега ,ако намеря и някоя прекрасна къща с гледка ,няма да имам никакви колебания.

Връзка към коментар

Май не можем да се разберем за тези цени на билетите :)

 

Не знам къде и какво гледаш, но  примерно за май месец има билети за 90 до 100евро евро на човек или няма и 400евро, нищо общо с 1300-1400евро.

 

11.jpg

 

22.jpg

 

Разбира се, това е с лоу костове без чекиран куфар, на два отделни билета и с намаления при плащане с Маестро и т.н.  както казах и преди.

За ноември е рано от сега за такива цени.

 

Иначе хората ходят до Австралия и по други места  за малко пари с подобни схеми.

Ако не си склонна да използваш два отделни полета, нямаш Маестро или не ти се занимава с търсене и опити, няма как да намериш билети от порядъка на 50-100евро. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Мисля, че никой не е ходил до Тенерифе без самолет, като не броя круизите.

Един приятел е на път от Варна с автобус до Севия, след това от Уелба ще хване ферибота, с който ще стигне до Тенерифе.

Хем е бавно, хем е скъпо, но така иска, не обича самолети. Общо в посока ще загуби 6 дни, като един ден има почивка в Севия.

Цената излезе 900+лв, като не броя хотела в Севия.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.