Прескочи до съдържание

Транспорт до Камбоджа


daniela968

Препоръчани мнения

Здравейте пътешественици!

През април съм решила да направя един 10-дневен трип в Тайланд и Камбоджа.Полетът ми е София-Пукет-София.Основният ми въпрос е как да стигна от Пукет /Краби,Ко Ланта/ до Камбоджа и в частност Анкор Ват? Сама мога ли да си организирам всичко или е по-удачно да си платя на някой за това?Рових се из доста форуми и сайтове,но не можах да намеря някакъв вид транспорт именно от тази част на Тайланд.В Банкок нямам намерение да ходя,та за това питам,иначе от там е ясна процедурата.Предварително благодаря на отзовалите се! 

Връзка към коментар

Здравейте пътешественици!

През април съм решила да направя един 10-дневен трип в Тайланд и Камбоджа.Полетът ми е София-Пукет-София.Основният ми въпрос е как да стигна от Пукет /Краби,Ко Ланта/ до Камбоджа и в частност Анкор Ват? Сама мога ли да си организирам всичко или е по-удачно да си платя на някой за това?Рових се из доста форуми и сайтове,но не можах да намеря някакъв вид транспорт именно от тази част на Тайланд.В Банкок нямам намерение да ходя,та за това питам,иначе от там е ясна процедурата.Предварително благодаря на отзовалите се! 

 

Сама можеш, без проблеми и поздравления за идеята да разнообразиш плажа :)

 

Директен полет от Пукет до Сием Реп (Siem Reap, това е градчето с летището до храмовете) мисля, че няма. С прекачване може да те превозят много компании, провери Bangkok Airways и Air Asia например. Първите вероятно да са доста по-скъпи :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравей, 

Няма как да стигнеш директно от Пукет до Сием Реп. При всички случай се минава през Банкок /или Сингарпур, Куала Лумпур/. AirAsia имат подходящи полети с 2-3 в Банкок, което е напълно достатъчно на Don Muang Airport.

Самолетни билети можеш да си купиш директно от сайта на AirAsia или съответната авиокомпания, която си харесаш. Не е нужно да минаваш през туроператор или нещо подобно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като най-удобно може би ще е BangkokAir (през BKK).

 

С Air Asia през някой от хъбовете им предполагам цената ще е по-ниска. Ако имаш време и напаснеш часове можеш и да заделиш ден примерно в Куала Лумпур.

Или варианта на Karik до Сингапур (AirAsia, TigerAir, Jetstar, SilkAir), а от там до Сием Рип с Jetstar, Silk или пък Cambodia Angkor Air. И в двата случая нямаш визи, пък са интересни местенца и можеш да разнообразиш :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.