Прескочи до съдържание

Турция- Ню Йорк 195 евро


Препоръчани мнения

Error Fare

 

Измир-Ню Йорк - Измир 195 евро

 

Истанбул-Ню Йорк- Истанбул 357

 

 

За месец Февруари през Kayak.de

 

 

П.С. Meжду 12- 24.02 с тръгване от София се получава цена 433 евро 

Редактирано от alex___
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

напоследък все по-често има стимули. от вчера съм с чисто нов паспорт без съмнителни визи, май е време. :)

Ами време е да се разнообразиш с някоя по-скучна дестинация.  ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

да ви питам за визата....отиваш, подаваш и ако дай боже те одобрят наистина ли важи за 10 години? и има ли някакви условия?

не съм фен на САЩ но бих искал да имам възможността да отида ако реша

Връзка към коментар

да ви питам за визата....отиваш, подаваш и ако дай боже те одобрят наистина ли важи за 10 години? и има ли някакви условия?

не съм фен на САЩ но бих искал да имам възможността да отида ако реша

 

В последно време не съм чул някой да е получил нещо различно от 10 годишна виза. Т.е. най-вероятно или ти дават 10 години или не ти дават. Визата не дава право на влизане в САЩ, както и на неограничен престой там, това го решава конкретния митничар при кацане. Не съм чувал на някой с виза да му е отказано да влезе на границата, особено пък ако е турист, но все пак го има като клауза. 

 

Няма условия, не губиш нищо от кандидастването за виза освен време, прилична сума пари и може би малко достойнство, ако ти откажат. Има цяла тема за щатските визи тук: http://magelanci.com/topic/789-%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D1%89/

 

Ако САЩ са ти в списъка за посещение със сигурност е добре да си изкараш виза и просто да чакаш точната оферта. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В последно време не съм чул някой да е получил нещо различно от 10 годишна виза. Т.е. най-вероятно или ти дават 10 години или не ти дават. 

Дават и едногодишни.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.