Прескочи до съдържание

Проверки на летището преди полети за САЩ


Препоръчани мнения

по повод горното ,

 

от кога ,,проверяващите,, по летищата споделят с пътници методите на контрол

трябва ли някой който има нещо арабско във вида му ,за  да е подозрителен и защо

явно блондинките са по подозрителни от червенокосите жени

Връзка към коментар

Питала съм ги с какво привличам внимание. Отговаряли са ми: вие сте единия вид "целева група", жени като Вас много лесно биват манипулирани да пренесат нещо от децата си или заради децата си. 

 

А казаха ли къде обикновено ги пренасят - в ботушите си или в килотите си? :lol:

Връзка към коментар

Товя лято пътувах от Лондон до Нюарк и не ме питаха, ноооо мн кацането в Америка седях 30мин. Засипаха ме с всякакви въпроси - за хората където отсядам, какво работят, откога са там...Опита се на няколко пъти да ме подхлъзне с въпроси като- А колко бяха децата, които казахте че имате .... Честно казано нямам против проверките- вършат си работата, но сигурно когато гониш полет е неприятно...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може би е въпрос на късмет. От 10-ина ходения до САЩ никога не са ме питали нищо преди излитане и не са ми правили проверка на летището.

 

Виж, при пристигане съм имал интересни случки. Преди 6 години в Чикаго имиграционните ме изпратиха в една стаичка и стабилно ме разпитваха над 1 час докато ме пуснат в страната. Може би беше свързано с факта, че в тогавашния си паспорт имах над 15 египетски визи и кацнах в САЩ точно на 11 Септември :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.