Прескочи до съдържание

София-Сейшели-Мавриций


Препоръчани мнения

Здравейте,имам въпрос относно резервация през edreams.es в случая,но важи за всички подобни сайтове.Сутуациата е следната-купувам си билет:София-Сейшели-Мавриций-София,като полетите са следните:

 

София-Милано на Алиталия,изпълнявам от България еър

Милано-Абу Даби на Алиталия ,изпълняван от тях

Абу Даби-Сейшели на Алиталия,изпълняван от Етихад

Сейшели-Мавриций на Сейшелските авиолинии

Мавриций-Париж на Еър Франс,изптлняван от Еър Мавриций

Париж-София на Еър Франс,изпълняван от България еър

 

Въпросът ми е,дали някой има идея цялото това пътуване на колко билета ще бъде,защото като гледам,ми е трудно да повярвам,че ще бъде на един.По-скоро се чудя дали отсечката София-Сейшели и после Мавриций-София са на цели билети,и евентуалното изпускане на прекачванията ще бъдат за моя сметка.Чуденето ми идва от факта,че на сайта на Алиталия изобщо не ми излиза такава отсечкa SOF-SEZ,а тя на практика си е цялата тяхна.

 

Благодаря предварително за всички мнения.

Само информативно цялото пътуване излиза около 1100 евро на човек 

Връзка към коментар

На теория може и всичко да е на един билет, опитай. Но по принцип София-Сейшели и после Мавриций-София не би трябвало да е проблем да са ти на един билет, освен ако ти специално не ги търсиш по отсечки с цел някакво сваляне на цента.

За инфо- 1100 не звучи много изгодно, но зависи, ако са ти твърди датите...

За Алиталия и не само, нормално е да не излиза на сайта им.

Връзка към коментар

Датите не са твърди, по-скоро съотношението между тях - 7 нощувки Сейшели(като се включва и първата,която минава в път) и 5 на Мавриций. Всичко това втората половина на Септември. Основното, което оскъпява е отсечката SEZ-MRU,но там трудно ще се търси по-добра цена според мен.

Но като цяло получих отговор на въпроса си, за което благодаря :)

Ако някой пък успее да помогне и със свалянето на цената щастието ще е пълно

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Актуализирам темата, в случай че на някой му е интересен подобен маршрут.

Търсенето продължава, и вече цената е 788€, само че началната и крайната точка е Атина. Не е от най-удобните дестинации по принцип, но в случая на мен ми пасва идеално поради ред причини. Всички полети са на air Seychelles.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 4 месеца по-късно ...

Тъй като времето за пътуване наближава,бих искал малко помощ в търсенето на последната отсечка ,а именно Мавриций-Лондон.Това ,което намирам е на цена около 390€ с прекачване в Дубай,през liligo.it и от там volagratis.Датата е 30.09

Някой ако има идея за някой от сайтовете ,който може са свали още от тази цена ще съм благодарен.

Иначе първата част,която е Атина-Абу Даби,Абу Даби-Сейшели и Сейшели-Мавриций е около 460€ през Kayak.fr и edreams.fr

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.