Прескочи до съдържание

Билети до интересно място по Великден


Препоръчани мнения

Отново съм в търсене.

 

Някой в някаква тема  писа че е купил билети до Болоня за 7 евро...това ме провокира да потърся подобни билети за почивните дни по Великден. Ако намерим билети на толкова ниски цени ще пробваме с всичките деца ( как звучи само :) ) и дори и да не ги  ползваме ( ако се наложи поради здравословни причини) няма да съжалявам.

 

Дестинацията е свободна. Просто някъде където може да е интересно за децата.

Тръгване 28-29  Април, връщане 1-2-3 Май.

 

Двупосочен билет - от софия, букурещ, а най добре от варна.

 

големи куфари 2.

 

Май това е всичко.

 

Ако някой е попадал  на нещо моля да сподели.

 

Не знам защо но търсачките които аз ползваме въобще не дават подобни на вашите цени....

 

Ама и аз ще се науча де. Чета ви и питам.

Връзка към коментар

Отиди на http://azair.euи въведи търснето по следния начин:

 

03-02-2016 17-35-34.png

 

Не съм ти включил опциите с прекачване, защото с деца може да е проблем, освен това 200 евро ще са само куфарите за всички. Този сайт ще изкара цени според сайтовете на авиокомпаниите, вече като избереш нещо питай как да се свали цената, ама вчера механизма го отработи :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря Георги.

 

Тази търсачка я заредих днес ама не си харесах нищо....


къде да питам, какви документи трябва да нося за децата за пътуване в чужбина?

 

Днес подадох документи за европейски здравни карти, ще направим някакви застраховки.

 

Задгаранични паспорти имат, предполагам акт за раждане, ама трябва ли да е преведен?

Връзка към коментар

...

 

къде да питам, какви документи трябва да нося за децата за пътуване в чужбина?

 

Днес подадох документи за европейски здравни карти, ще направим някакви застраховки.

 

Задгаранични паспорти имат, предполагам акт за раждане, ама трябва ли да е преведен?

Акт за раждане не е необходим, но ако с бащата не сте с еднакви фамилни имена, си направете копие - няма нужда да е преведен.

Може да ви го поискат само служителите на граничен контрол в България при напускане на страната.

Това е при положение, че пътуват и дватата родители с детето!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не трябва да е преведен - само на изход от България се проверява. Но на някои граници са искали оригинал чат-пат на тоз-оня, така че аз съм сложила по една нотариална заверка да ми е мирна главата (не струва много и има юридическата стойност на оригинален документ).

Връзка към коментар

За Великден класическа дестинация е Великденският остров ;)  Лошото е, че за сега ми дава само разни цени от 4800 евро двупосочно, но сигурно има начин да се изтъни цената ;)

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

по празниците билетите са високи ли? то е логично де...

 

Тази година има голяма разлика между католическия Великден ( на 27 и 28 март ) и нашия, така че може да се има предвид и това :)

Връзка към коментар

За съжаление нашият Великден съвпада с различни почивни дни в другите страни. Например в UK точно тогава се пада Bank Monday. В някои части на Франция има ученическа пролетна ваканция...

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.