Прескочи до съдържание

Филипини-помощни материали


Препоръчани мнения

Вмъквам се в темата на Гери, тъй като ние сме на Филипините от 11.03 до 25.03

Може ли и на мен файла?

Ние идваме от Виетнам.

Имам един въпрос: тъй като последните ни дни, в които ще сме в Манила, хващаме малко Великден - имате ли инфо какво се случва и колко парализирани са нещата (за Китайската НГ тук в района вече станахме свидетели).

Гери, ние засега сме на Бохол/Панглао и може би ще включим тоя острова с големте костенурки, който не знам как се произнася, но все ми прилича на ликьор :) Siquijor

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Фериботите не работят на Великден, поне от съобщенията, които ние видяхме. Бих препоръчал да не шавате много в този период.

 

По Коледа имаше преселение на филипинските народи, най-вероятно и на Великден е така, ако не и по-сериозно. За справка - на Коледа фериботите работиха.

 

Сикихор е.

Редактирано от Gentleman Basta
Връзка към коментар

...

Гери, ние засега сме на Бохол/Панглао и може би ще включим тоя острова с големте костенурки, който не знам как се произнася, но все ми прилича на ликьор :) Siquijor

 

Не съм убедена, че има костенурки на Сикихор :) . Или не разбирам добре написаното, или този остров ти се е оплел с друг, до който се стига от Алона бийч. На който забравих името, но ми го препоръчваха във филипинската тема за последния ни ден. 

Връзка към коментар

Костенурки има на Апо. Може да се иде на еднодневна екскурзия до там от Сикихор или Думагете. По принцип има два-три хотела и на самия остров, ако ви допада идеята да сте без ток за известна част от денонощието :) . Ние не спахме там, защото разполагахме с малко време в района.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.