Прескочи до съдържание

София-Банког-Ханой-София през август 2016


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Нов съм във форума и искам да получа малко помощ за което благодаря предварително:) .Планувам следното пътуване:

София-Банког-Ханой-София през август 2016.

 

Не знам колко време мога да изчакам преди да резервирам билетите.

 

1.Ако резервирам билетите през юни,това означава ли че те ще са по-скъпи от билети закупени през март ?

2. При закупуването на билетите трябва ли да се възползвам от опцията "Multi-city"  само на една авиокомпания за да ми излезе най-изгодно или да следя One-way полети на различните компании ?

3.Моля като цяло да ме насочите как да процедирам със закупуването на самолетните билети.

 

 

Благодаря :)

Връзка към коментар

Добре дошла!

В този под-форум може да задаваш въпроси относно закупуване на билети.

Погледни тази тема за ориентир:

Прочетете преди да пуснете тема!
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Конкретно по въпросите ти:

 

1. Не, може да са както по-скъпи, така и по-евтини. Почти сигурно е, че през юни и март ще са по-евтини от колкото, ако ги купиш през август, но и това е само пожелателно. Със сигурност и сега е рано да купуваш де, започни да ги следиш, така ще добиеш усещане каква е нормалната цена и ще забележиш и кога пада. Промоцията на катарците приключи ли? Ако да, чакай следващата поне за отправна точка :)

 

2. За дълги полети почти сигурно си трябва multi-city, без значение дали ще са на една компания или няколко полетите. С оглед на това, че търсиш полети от София, то нямаш много голям избор, катарците и турците общо взето. 

 

Виж темата, към която посочи macf1an, и се опитай според нея да прецизираш питането. Много по-лесно ни е да помогнем, когато имаме по-точна информация и първите няколко тривиални стъпки са си направени от теб :)

Връзка към коментар

Здравейте,

 

Нов съм във форума и искам да получа малко помощ за което благодаря предварително :) .Планувам следното пътуване:

София-Банког-Ханой-София през август 2016.

 

Не знам колко време мога да изчакам преди да резервирам билетите.

 

1.Ако резервирам билетите през юни,това означава ли че те ще са по-скъпи от билети закупени през март ?

2. При закупуването на билетите трябва ли да се възползвам от опцията "Multi-city"  само на една авиокомпания за да ми излезе най-изгодно или да следя One-way полети на различните компании ?

3.Моля като цяло да ме насочите как да процедирам със закупуването на самолетните билети.

 

 

Благодаря :)

Във форума има много по-добри "търсачи на билети" от мен, но тази същия маршрут минавах преди няколко седмици.

В общи линии варианта ти са Катарските авиолинии. Търсих билети 3 месеца, но за този район, това е най-добрия вариант който намерих. Има вариации в цените ако първо отиваш в Банкок или в Ханой, но Катарските летят и в двете дестинации /всъщност Ханой на връщане минава да качи хора в Банкок/. Хубавото е, че после има дупка от повече от 8ч в Доха и дават безплатен хотел и виза /което с малоумната им организация на летището е доста безмислено/.  

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.