Прескочи до съдържание

Билет до Йохансбург Южна Африка....или другаде в ЮАР


Препоръчани мнения

Здравейте търся билет за около 20-25 март за ЮАР...връщане около 10-15 Април...

По принцип съм летял с катарците и те са доста евтини, но в момента ми излиза близо 1300лв.

Правил съм схеми през атина и до там с кола за около 800-900лв...

Та ако може някой да помогне ще съм благодарен

Връзка към коментар

Едното ни детенце /на 33:)/в момента е там, от преди две седмици и билетът с катарците беше около 1700 лева, с добра връзка - около 2 часа в Доха. Нямаше по-ниска цена, това през техния сайт.

Специалистите на форума може би, ще даде предложение за някой от сайтовете, предлагащи отстъпки.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На този етап не намирам по-добро и аз. Гледах и полети от Истанбул, не се получава по-добре. До ЮА са излизали билети по 450 евро, но това е доста силна и рядка цена до там, бих казал...

Връзка към коментар

http://www.secretflying.com/2016/02/milan-italy-to-johannesburg-south-africa-for-only-e375-return/

 

попаднах на това обаче не успявам да комбинирам цена да хване и март и април....ако някой който повече разбира как да ги играе датите в момондо ще съм благодарен ако ми помогне...а между другото тия етиопски авиолинии чак ме е страх да пътувам с тях


или пък саудитите  :huh:

Връзка към коментар

http://www.secretflying.com/2016/02/milan-italy-to-johannesburg-south-africa-for-only-e375-return/

 

попаднах на това обаче не успявам да комбинирам цена да хване и март и април....ако някой който повече разбира как да ги играе датите в момондо ще съм благодарен ако ми помогне...а между другото тия етиопски авиолинии чак ме е страх да пътувам с тях

или пък саудитите  :huh:

 

Явно офертата е валидна само след април. Сроковете по промоции са едно от нещата, които не може да счупиш, ако ниската тарифа е заредена за след април, няма как да я резервираш през март :)

 

Ethiopian са едни от най-сигурните и стабилни превозвачи, доста от европейските може само да им завиждат на новите самолети, добрата структура и финансовите резултати :) Но в случая вероятно става въпрос наистина за saudi arabian, които макар и безопасни, може да предизвикат известно притеснение с ултра консервативния ислям, не очаквай да ти сервират алкохол на борда, а ако престоя в Джеда е дълъг, мисля че трябва да имаш виза, която пък също хич не се вади лесно. 

Връзка към коментар

Преди няколко дни изтече офертата на КЛМ София-Йоханесбург беше 433 евро. Съветвам те да следиш и КЛМ и Еърфранс, тъй като и те дават доста добри цени. А да и от няколко години е РЮА, а не ЮАР, не че има някакво голямо значение де  ;)

Редактирано от Krum4ov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

добрееее, значи с лилиго докарах цена 532 евро с маестро за дати 21 март - 13 април.....някой от по-опитните да извади някой трик от ръкава си за по ниска цена?  :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.