Прескочи до съдържание

търся самолетен билет до Куба в края на годината


Ивайла

Препоръчани мнения

Търся двупосочен самолетен билет  София  -  Хавана, престой между 10 и 14 дни, сигурно ще сме 7 -8 човека. Нямам против да летя с която и да е авиокомпания и да се прекачвам, както и да съм до съседно летище в разумни граници, стига това да свали цената. Само ми се иска да избегна транзитната виза в Щатите. Период на пътуване: за съжаление(заради цените) -  по Коледа, най – ранно тръгване – 26.12. Проверявала съм цените на Аерофлот, не знам  с коя друга авиокомпания да търся.

Пътувам с куфар. Имам достъп до Мaster card и Visa, ако трябва  ще си извадя и Дайнърс.

 

Ако все пак успеем да се организираме за друг период, кой месец препоръчвате – ноември или февруари?

Редактирано от Ивайла
Връзка към коментар

Според мен е още много рано за билети до Куба за Коледа, но може и да не съм права. Аз бих чакала или грешки и промоции при традиционните авиокомпании или да следя нискотарифните.

Иначе между ноември и февруари - февруари е висок сезон, през ноември рискът от урагани е много висок:

Ето справка за ураганите в Куба

Редактирано от Childish
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Твърде рано е. Освен Аерофлот, провери Eurowings от Кьолн също, тази година летяха за първи път до там и имаха добри цени. Ама до Коледа със сигурност ще има поне няколко оферти, обикновено се споменават тук, че Куба е доста вървежна. Не всички ще обхванат коледния период, но знае ли се... единственото сигурно, е че имаш доста време. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Цените през октомври за директен двупосочен полет Милано/Малпенза < - > Хавана за 480 Е / човек.
Не зная как е като годишен сезон това за Куба, но цената е, бих казал, скандално ниска.
Разбира се, трябва да хвърляш боб дали  полета София - Милано / Малпенза ще се състои, за да се прекачиш
пп.шансът ти е добър според мен - по това време силиконовите половинки на нискочелите собственици на националния превозвач ходят да пазарят за Коледа в Милано.

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз също се бях засилила за Куба през декември, но нямаше подходящи билети. Както Георги и Childish са написали- грешки има, просто трябва да можете да реагирате бързо и да заминете по-бързо, т.е. планувайте и дебнете :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.