Прескочи до съдържание

Помощ за плащане на самолетни билети


Препоръчани мнения

Искам да се оплача, че наскоро си извадих дебитна карта MasterCard на Уникредит с единствената цел да резервирам самолетни билети. От много време вече дебна Рим и вече реших да плащам - отиване с Блу еър, връщане с Раян, но плащането не минава  :(  За първи път резервирам самолетни билети и не знам аз ли не правя нещо както трябва или картата просто не минава?!? Стигам си до плащането и ми изписва, че е отказано. Би трябвало поне за Раян да нямам проблем, пък Блу може и по банков път в краен случай. От два дена се мъча вече, а билетите междувременно се вдигнаха :(

Редактирано от Peps
Връзка към коментар

Не съм много запознат с картите, но аз например имам две дебитни карти на Алианц по една и съща сметка. С едната може да се плаща онлайн, с другата не може. Май трябва да говориш с банката дали изобщо е възможно такова плащане с тази карта.

Връзка към коментар

пък Блу може и по банков път в краен случай.

 

По-добре е да пробваш по този начин - по-евтин е и е проверен - работи:

 

http://magelanci.com/topic/3361-евтини-банкови-преводи-с-transferwisecom/?p=130193

 

Ако нямаш регистрация в "TransferWise", ти препоръчвам да вземеш референтен код от някой магеланец :) Пак в същата тема пише как става това.

Връзка към коментар

Относно картата към твоята банка - аз първо бих се чула с техен служител. Обясни какъв ти е проблема и да ти направят справка и разяснение. Ако вече от тяхна страна кажат, че би трябвало да можеш да се разплащаш онлай тогава може някой друг да излезе с предложение за проблема ти.

Редактирано от G.D
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Когато ми я издаваха изрично казаха, че става за онлайн плащания. Притеснявам се дали става точно за тези сайтове.

 

А за TransferWise сега ще проуча. Вас и всеки ден да ви чете човек пак е назад с информацията :)

Връзка към коментар

Не. Той как се активира? Май от банкомат само можеше или с някакво искане в банката.

Както казаха и другите, вземи да се обадиш в банката. Ще ти кажат от къде и как да се активира, ако има такъв, а може и да не е там проблема.

Ако си пробвала няколко пъти и не е станало, може и да е блокирана картата в момента

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Когато ми я издаваха изрично казаха, че става за онлайн плащания. Притеснявам се дали става точно за тези сайтове.

 

А за TransferWise сега ще проуча. Вас и всеки ден да ви чете човек пак е назад с информацията :)

Отзад на картата има телефон. Обади се на него. Само те могат да ти отговорят. Не си губи времето с банката, те също звънят на същия номер. Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.