Прескочи до съдържание

Италия-Чили за 337 евро с Маестро!


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Алиталия


Маршрут:: Милано-Сантяго


Цена:: 337


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 06.05.2016


Примерна дата на връщане:: 15.05.2016


Сайт за резервиране:: edreams.es

Ами това е офертата! С днешните ниски цени от Румъния може да се направи билетът Букурещ-Сантяго-Букурещ за под 400 евро. За резервация отбелязвате отметката на Румбо в сайта на Едриймс. Може да има и други дати, но много не съм ровичкал, който иска да каже някакви и ще хвърля едно око как са цените за тогава. 

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Оказа се че си е официална кампания! Така че не е грешка и без страх за отмяна на полети  :) CbaoTslWEAApZz5.jpg

Редактирано от Krum4ov
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Не че ще купя, но имам въпрос за Маестро - моята е от Алианц и е странна някаква... Започва с 6 (а не с пет както другите), има една цифра в повече и няма криптограма, съответно не мога да я ползвам в интернет. Имам виза електрон по същата сметка, която върви в интернет, но пък не мога да се възползвам от намаления с Маестро. Някой знае ли какъв е проблемът? Може би има два вида Маестро на пазара?

Редактирано от Kaloyan89
Връзка към коментар

Не че ще купя, но имам въпрос за Маестро - моята е от Алианц и е странна някаква... Започва с 6 (а не с пет както другите), има една цифра в повече и няма криптограма, съответно не мога да я ползвам в интернет. Имам виза електрон по същата сметка, която върви в интернет, но пък не мога да се възползвам от намаления с Маестро. Някой знае ли какъв е проблемът? Може би има два вида Маестро на пазара?

Има поне 2 вида, и моята е беше такава от ОББ, за нищо не става, има една цифра повече.

Връзка към коментар

Сантяго де Чили  - Великденски остров по същата схема излиза 287 евро , та се връзва чудесно с тая оферта.

 

Малко над 600 евро тотал  за Италия - Сантяго - Великденски остров е страхотна цена :)

 

 

post-140-0-60376600-1455817864_thumb.jpg

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.