Прескочи до съдържание

Купуване на билети...Маестро...проблеми


Препоръчани мнения

Пак аз...пак недоразумения (добре, че го има форума, но явно не на всички ни се отдава да бъдем 100% магеланци...).

След като съм запозната, че има liligo.fr, liligo.it, rumbo.es - и аз си извадих Маестро и реших, че ще пестя от 4-5 полета. Да, но нищо подобно не ми се получи.

След 3-4 неуспешни опити, при които сумата се блокира и отблокира в рамките на 1 час и получаване на имейли с откази, се оказвам с изтеглена сума, която вече дори нямам идея от кой от 3-те сайта е. Нямам имейл с потвърждение за купуване на билети, нямам Booking ID, а този път банката ми казва, че парите са дръпнати.

Какво става, ако съм дала грешен имейл?

Какво да правя??? Ако реално има плащане има ли как в профила на Air Asia да ми излезе билета (не са купувани от там)?

Това се случва днес в 14:00 часа...

Не знам и дали да купувам отново билети преди да са поскъпнали ...

Връзка към коментар

Ако действително е изтеглена сумата, тя ще се покаже в извлечението след като се осчетоводи с името на агенцията/сайта, който е изтеглил парите... После им пишеш и ще се разберете, надявам се. 

Ако наистина е изтеглена сумата, не купувай повече, че ще се окажеш с повече билети и разправията е по-сериозна.

Връзка към коментар

На моите картови авторизации ми излиза това: BRAVOFLY SA CHIASSO CH

Въпросът е, че им писах емайл, но нямам резервционен код и само по име и сума не знам могат ли да ми съдействат.

Също така към тях имах и други опити...

Редактирано от G.D
Връзка към коментар

Направи си регистрация :

http://www.bravofly.fr/vg1/mypage/login.action

 

Попълваш email-а от резервацията в лявата страна,след което ще ти изпратят парола,с която се логваш в дясната страна.

С регистрацията може да следиш на едно място всички резервации направени в rumbo/bravofly/volagratis/lastminute.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Абсолютно никакъв имейл ли нямаш? Аз обикновено като правя резервация си разпечатвам страницата, която се показва след потвърденото плащане. На нея има номер, чрез който можеш да си комуникираш с румбо/браво флай и т.н, когато имаш проблем с резервацията.

Връзка към коментар

Зани, след 5 резервация, на които си писах кодовете, писах имейли на подръжката, обаждах се до банката...съвсем се омотах...буквално! 

Деан, направих си профил както писа и да - там ми излиза полета София-Манила-София.

Но днес вероятно съм дала грешен имейл и съответно не мога да се вържа с него, за да си създам профил...

Къръшка подготовка като цяло ми тече...добре, че имам/имах само 1 седмица :D

Редактирано от G.D
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.