Прескочи до съдържание

Филипини 19-28.05.2016 ???


Препоръчани мнения

Здравейте, отново търся вашата помощ.

Един много близък приятел ще ходи до Филипините през май (19-28.05) и трябва тези дни да се купят билетите. Това, което успях да намеря е 715$ с Turkish airlines от София.

Една туристическа агенция му предлага малко по-малко: 550евро.

Имате ли по-добри идеи?

Проверих полетите от Солун или Белград, но цените не са по-добри.

Пробвах какво ще излезе с Wizzair до Дубай  и после Cebu pacific, но цената се оскъпява заради нощувките, които трябва да има човек в Дубай.

Датите трябва да са тези 19-28.05 или някои близки до тях примерно 17-18 до 29-30.05.

 

Ще бъда много благодарна, ако някой знае къде и как да намерим по-евтини полети.

Поздрави

 

 

Връзка към коментар

Здравей,аз успях да намеря 445 евро от Истанбул с china southern airlines,като тази цена е през liligo.fr

Редактирано от Ники Петров
Връзка към коментар

Цената от 550 евро според мен е супер, любопитно ми ще е да разбера с коя компания, че никъде не виждам такава поне на пръв поглед. Агенциите по презумпция си слагат едни 50 евро отгоре за дълги полети, така че самия билет трябва да е 500. 

 

При всички положения бих казал, че цената е ОК, с оглед на далечната дестинация и фиксираните дати. 

 

640 евро с катарците, чиста цена на сайта им е най-ниското, което намирам от София аз. Сигурно може да падне до 600, ако се заиграем с карти. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Еми и на мен ми изглеждат съмнително тия 550 евро - никъде не можах да я видя тази цена. Дори и този човек от агенцията да му е някой познат и да му дава билета с отстъпка, пак е странно. За компанията ще питам и ще пиша ако разбера.

 

Мерси, Ники Петров, ще предложа и този вариант. Въпреки, че като се включат и парите до Истанбул - ще излезе пак близо до цената, която агенцията предлага.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.