Прескочи до съдържание

Лисабон през август


reinamarsela

Препоръчани мнения

Здравейте,Магеланци! Търся два самолетни билета - двупосочни Букурещ - Лисабон /Порто или София - Лисабон/Порто , през началото или средата на август. Без претенция за прекачване и авиокомпании, само с ръчен багаж. Престой - около 7 дни. Отдавна ровя, но ..... Разполагам с Маестро и Виза. Благодаря Ви предварително!

Връзка към коментар

Здравейте,Магеланци! Търся два самолетни билета - двупосочни Букурещ - Лисабон /Порто или София - Лисабон/Порто , през началото или средата на август. Без претенция за прекачване и авиокомпании, само с ръчен багаж. Престой - около 7 дни. Отдавна ровя, но ..... Разполагам с Маестро и Виза. Благодаря Ви предварително!

Здравей. Най-добре във собствена тема, ето така.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Август не е добър сезон за комбинациите с лоу костове, и при най-бързо търсене в http://azair.euизлизат цени от 190 евро минимум, Букурещ - Лисабон това. Въведи ето това търсене, ако не се ориентираш в сайта (смени one-way на return - печатна грешка :)):

 

19-02-2016 17-34-02.png

 

 

 

При това положение може да обмислиш и директните полети на България Ер, които за 4-11 август ми излизат 260 евро. Ако не ти харесват цените, има време, може да почакаш, но за август не разчитай на някакви сериозни удари, под 200 евро ще е успех. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Виж на Вуелинг цените :) . Аз купих два билета София Лисабон общо за 230 евро. Това е за полет на 2 юли, но като купувах нямаше голяма разлика в цените за юли и август. Билетите ги купих ноември месец. Допълнително купих 1 чекиран багаж за 32 евро.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря Ви за отделното време, правих различни "гимнастики", но май наистина през август нямам шанс, а за съжаление само тогава мога да отсъствам :( :(  Вероятно ще се наложи да сменя дестинацията Някой може ли да ми разясни, каква всъщност е тази viabuy master card prepago?!?!?! Благодаря!

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.