Прескочи до съдържание

Катаня до Букурещ - сваляне на цената


Препоръчани мнения

Здравейте.

 

От доста време чета коментарите Ви и съм страшно доволна че Ви открих.

Днес благодарение на Вас успях да си купя билети чрез RUMBO от Букурещ до Сицилия - Катаня за 9 евро обаче еднопосочни. Може ли някой да ми помогне да си намеря за навръщане от сицилия - Катаня до Букурещ на по - добра цена от тази в сайтовете. Или ако има някой карта за намаление на Wizz club. Ние сме малка група аз с двете ми деца и приятелката ми с нейното.

Връщането ни трябва да бъде на 03.04.2016г.

Много Ви благодаря предварително

Дарина

 

Връзка към коментар

За Wizz Club може да се ползва, само ако притежателя на картата лети с вас, няма как някой от нас да купи билет за вас :)

 

А относно свалянето на цената, същият метод би трябвало да работи и в обратната посока, ако по принцип са скъпи билетите няма как да паднат на 9 евро. Виждам ги по 35-40 евро, което не е безумно висока цена и без трикове. По румбо сайтовете, нещо в момента не ми излизат цени на Уиз и Блу Ер...

Връзка към коментар

Да и аз се опитвам да ги проиграя през RUMBO но не става. Предвид часовете предпочитанията са ни да се върнем с WIZZ. на 03.04.2016г.

Благодаря ти за отговора

Връзка към коментар

Да питам също :) получих мейл от RUMBO с PNR кодове на резервацията като ми казват че всичко е ок.

 Как обаче да си проверя резервацията и след колко време в Blueair с тях ще летим. За първи път правя такава резервация и се извинявам ако някъде това е описано.

 

Благодаря

Връзка към коментар

Да и аз се опитвам да ги проиграя през RUMBO но не става. Предвид часовете предпочитанията са ни да се върнем с WIZZ. на 03.04.2016г.

Благодаря ти за отговора

 

Не знам защо не излизат уизките полети по търсачките, май и преди се беше случвало и беше само временно. 

Връзка към коментар

Да питам също :) получих мейл от RUMBO с PNR кодове на резервацията като ми казват че всичко е ок.

 Как обаче да си проверя резервацията и след колко време в Blueair с тях ще летим. За първи път правя такава резервация и се извинявам ако някъде това е описано.

 

Благодаря

Здравей, не съм ползвала досега румбо, но съм чела какво правят другите. Ако правилно съм ги разбрала трябва да влезеш на сайта на авиокомпанията и от там по резервацията си вече да действаш за места и багаж.
Връзка към коментар

Знаете ли след колко време трябва да си намеря резервацията в сайта на авиокомпанията. Защото в момента от RUMBO имам потвърждение че всичко е ок а като се опитам да го намеря в сайта ми казва че няма такава.

Имам PNR и ID в мейла.

Връзка към коментар

Прочели ли сте темата за Румбо? Аз лично два пъти съм писала: Билети от Blue air, купени през Румбо се проверяват в сайта на авиокомпанията като се влиза със следния e-mail: booking@bravofly.com и това, което  пращат за PNR. Пиша "пращат за PNR", защото в нито един от сайтовете за проверка не излизат тези полети.

 

И си изтрийте поста с личните данни незабавно!

Редактирано от Звелина
Връзка към коментар

Пак да питам трябва ли да получа някакъв друг мейл от испанците или само това защото като влязах в резервацията на Blueair там същата не е финализирана.

Връзка към коментар

Аз успях да вляза във вашата резервация в сайта на Blueair.Според мен всичко е наред.Имената на вас шестимата ги има вътре.Чакайте да останат 30 дни преди полета и се чекирайте.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.