Прескочи до съдържание

Картички


AlexandraKo

Препоръчани мнения

На вниманието на колекционерите:

 

Имам останали за подаряване пощенски картички:

 

7 бр. от остров Тасмания

2 бр. от Нова Зеландия

1 бр. от Австралия с Операта в Сидни.

 

Когото го интересува, моля, да даде на ЛС адрес, за да му изпратя. :)

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Хубава тема - жалко, че я виждам чак сега. Като цяло аз колекционирам картички, но само изпратени по пощата от местата, към които се отнасят. Ще се радвам ако има и други със същото хоби и да разменяме, когато пътуваме. Вече имам в списъка си адреса на eloena и ще пращам като ходя някъде - Мароко през Май, Малдиви през Август и евентуално Катар. Тя пък обеща Палау (супер екзотика да получиш картичка от такова място). Също така получих картичка от Zdravko Angel от Барбадос, която ми напълни душата. Приятно хоби е това, алтернативен начин да "посещаваш" интересни места. А като си отваряш пощенската кутия - Коледа е всеки ден :rolleyes: Яко е да не е пълна само със сметки и спам.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Хубава тема - жалко, че я виждам чак сега. Като цяло аз колекционирам картички, но само изпратени по пощата от местата, към които се отнасят. Ще се радвам ако има и други със същото хоби и да разменяме, когато пътуваме. Вече имам в списъка си адреса на eloena и ще пращам като ходя някъде - Мароко през Май, Малдиви през Август и евентуално Катар. Тя пък обеща Палау (супер екзотика да получиш картичка от такова място). Също така получих картичка от Zdravko Angel от Барбадос, която ми напълни душата. Приятно хоби е това, алтернативен начин да "посещаваш" интересни места. А като си отваряш пощенската кутия - Коледа е всеки ден :rolleyes: Яко е да не е пълна само със сметки и спам.

Аз мога да ти пратя от Австралия, Куала Лумпур,Малака,Италия,Франция,Санторини,Истанбул,Сицилия и Тасос.

От всякъде пращам картички на внучката ми,казвай за къде нямаш от тази годишните предстоящи и ще ти пращам, не ми е проблем.Освен това, пращам на още няколко колекционера☺Дай адрес и поръчка откъде на ЛС и ще имаш и от мен.Аз пък, умирам да пращам писма.Пращам радост и удоволствие.☺

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.