Прескочи до съдържание

Ще посрещате ли Джулая и къде ;)


danimarkova

Препоръчани мнения

Та това ми е питането. В края на месеца съм резервирала няколко нощи в Каварна.И смятаме да отидем на Камен бряг. Трябва да уточня, че никога не съм ходила на такова събитие. Сега обаче взе да ме яд, като прочетох, че Джо Лин Търнър щял да е в Бургас и да пее на плажа, при посрещането на Джулая. А той ми е много любим вокал :)

Та вие къде ще ходите, местата за посрещане са доста?

http://www.peika.bg/statia/Dzhulay_morning_2013_kontserti_more_i_drugi_idei_l.a_i.78870.html

 

Връзка към коментар

А аз пък планирам(а и ще бъда) на терасата на ведомствената станция в село Лозенец(общ.Царево) с много гореща шкембе -чорба(все пак ще е към 5.35ч)...и с последни 100 грама водка Абсолют.След това ще си легна и ако не мога да заспя ,ще послушам малко Реѝнбол с Джон Ли Търнър а и с Рони Джеѝм Дио:-).......(ма на слушалки,все пак ще сме във ведомствена станция)!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мислех и аз да съм на морския бряг, но се очаква датите да се изместят с няколко дни напред от престоя ни. Отговорът е в този случай - на работното място, близко до шефовете. :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тази година така се получи, че посрещането и на астрономическото лято, и на Джулая се падат през уикендите, в които ще съм във Виена. Ама къде точно във Виена ще ме заварят още нямам представа. Където и да е обаче предполагам, че ще е приятно и интересно.

"Нека да е лято" както се пееше в една песен от 90-те :)

:smoke:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.