Прескочи до съдържание

Будапеща, Б-Б-Б... и на гости при Topfly


Препоръчани мнения

Ами хайде! Аз вече имам билети за 24-26 ноември. Ако се засечем, ще бъде голямо удоволствие да пием по нещо с вас и с Topfly, разбира се, ако има възможност :)

Оооо, не само се засичаме, ами и ще пътувам заедно натам. :) Нашите билети са 24-29 ноември. В самолетЯ съм на място 12С, ако не се познаем още на летището. :)Била съм няколко пъти по това време в Будапеща, всичко е вече украсено за Коледа и е много красиво! Не съм букнала още хотел, но почвам да го мисля и него.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Оооо, не само се засичаме, ами и ще пътувам заедно натам. :) Нашите билети са 24-29 ноември. В самолетЯ съм на място 12С, ако не се познаем още на летището. :)Била съм няколко пъти по това време в Будапеща, всичко е вече украсено за Коледа и е много красиво! Не съм букнала още хотел, но почвам да го мисля и него.

 Супер! Значи първата вечер е ясна :) Аз букнах този апартамент  

http://www.booking.com/hotel/hu/academy-central-pro-apartman.en-gb.html?aid=368032.  На прима виста ми се струва близо до всичко, а ние ще трявба да гледаме бързо, че на практика имаме само един цял ден в града.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Планиращите пътуване до Будапеща, могат да разнобразят разходката и с пътуване до Ейлат (Израел). Ryanair пускат от ноември два полета на седмица (сряда и събота) от Будапеща до Ейлат. Цените за сега са около 30-35 евро еднопосочно, но миналата зима имаше оферти и за по 20 евро за двупосочни билети.

 

Не знам тази година каква е схемата, но миналата година Израел субсидираше линията с 50 евро на пътник и затова им се връзваше сметката на Ryanair да продават еднопосочни билети по 10 евро. Дано тази година схемата да е същата и пак да видим билети от 10 евро.

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 Супер! Значи първата вечер е ясна :) Аз букнах този апартамент  

http://www.booking.com/hotel/hu/academy-central-pro-apartman.en-gb.html?aid=368032 . На прима виста ми се струва близо до всичко, а ние ще трявба да гледаме бързо, че на практика имаме само един цял ден в града.

Не ми се отваря този линк, да не би да не е цял? :unsure:

Връзка към коментар

Не ми се отваря този линк, да не би да не е цял? :unsure:

 

Пробвай сега. 

 

Между другото, за планове за Будапеща, може би си отворете отделна тема. Тази е по-скоро за лафче :)

Връзка към коментар

Ние Влади жалим!

:lol: :lol:  Преди Исландия Влади 2 месеца беше на антибиотици, ама питай го след дали изобщо е боледувал оттогава. :biggrin: 

 

Майтапът настрана, но сега се чудя какво ли ни очаква на север в Норвегия този месец. Пак вятър и дъжд или по-приятно време. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

:lol: :lol:  Преди Исландия Влади 2 месеца беше на антибиотици, ама питай го след дали изобщо е боледувал оттогава. :biggrin:

 

 

 

Брей, а дали случайно Влади 1 знае, че има Влади 2? :(

(въпрос ала Димитър Пенев)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

:lol: :lol:  Преди Исландия Влади 2 месеца беше на антибиотици, ама питай го след дали изобщо е боледувал оттогава. :biggrin:

 

Майтапът настрана, но сега се чудя какво ли ни очаква на север в Норвегия този месец. Пак вятър и дъжд или по-приятно време. :)

Всички болести са му умрели от студ!

 

А Влади понеже обича топлото, решихте да отидете на хладно за лятото, вместо на плаж ;))) Според мен ви очаква слънчево време и избягване на жегата тук.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...

Случи ми се и на мен - отмениха ни полета и сега мога да променя датите.

Бяха 17.11 - 22.11, но се питам дали не е по-добре да пътуваме в началото на декември и да се насладим на коледните базари?

Моля за мнение хората, които са били по това годишно време там. 

Връзка към коментар

Случи ми се и на мен - отмениха ни полета и сега мога да променя датите.

Бяха 17.11 - 22.11, но се питам дали не е по-добре да пътуваме в началото на декември и да се насладим на коледните базари?

Моля за мнение хората, които са били по това годишно време там. 

 

Намерих програмата за коледния базар в Будапеща. Тази година ще е от 11-ти ноември до 6-ти януари.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Намерих програмата за коледния базар в Будапеща. Тази година ще е от 11-ти ноември до 6-ти януари.

Сподели къде може да се види?

 

П.с. намерих я http://budapestchristmas.com/

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сподели къде може да се види?

 

П.с. намерих я http://budapestchristmas.com/

 

В един сайт на унгарски намерих информацията, но там пишеше 11-ти ноември, а в твоя 13-ти ноември за начало.. Не знам коя информация е по точна...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Случи ми се и на мен - отмениха ни полета и сега мога да променя датите.

Бяха 17.11 - 22.11, но се питам дали не е по-добре да пътуваме в началото на декември и да се насладим на коледните базари?

Моля за мнение хората, които са били по това годишно време там.

 

Кой полет отмениха, до Будапеща ли?

Че нашият е на 24,пък не съм получила никаква вест?

Връзка към коментар

Само вторник и събота.

И аз не съм получила мейл, но като влязох в резервацията - огромно червено каре!

Ааааа, така е добре, ще го направя от вторник до събота, че цяла седмица ми е много. Благодаря ти.

В понеделник ще им дрънча да се разбираме.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.