Прескочи до съдържание

София-Амстердам-София


Препоръчани мнения

Привет :)

 

Пътуването ни до Перу може и да не наближава, но почнах да се ровя за билети до Амстердам, защото оттам започва пътешествието ни.

 

Излитаме от Амстердам за Перу на 04.09 в 8:20 сутринта и се връщаме на 26.09 в 22:10 (в Амстердам).

Заради куците часове на излитане и кацане се налага да пътуваме един ден преди и един ден след голямото пътуване - 03.09-27.09.

За съжаление цените варират от 170 евро и нагоре, което за двама с хотел означава 600 евро да не ни мърдат -абсолютно безумие.

Въртях всевъзможни излитания от София до Дортмунд, Маастрих, Ейндховен, Кьолн, но цената не пада. 

Пробвах се с еднопосочни- най-евтините бяха с уиз по 117 евро на човек. 

 

Бих се радвала, ако някой има идея за летище, което пропускам и би свалило цената. Предпочитаме да летим от София, но има вариант да идем и до Букурещ, ако се наложи.

 

Датите 03.09 - 27.09 са фиксирани, а картите които имаме са Mastercard, Visa Electron и Maestro.

 

Благодаря ви предварително :)

Редактирано от alex___
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Проблемът с цените се дължи на полета на отиване до Амстердам. По разни причини, които не искам да коментирам, дестинацията е монополизирана от България Ер. Има и полети на "Луфти", ЛОТ и други авиокомпании, но всичките с прекачване. Лошото е не прекачването, а датата на пътуване. В тази събота, на 03.09.2016 г., много студенти (познавам един) ще пътуват до Амстердам за започване на учебната година. Авиокомпаниите знаят тези неща... ;)

Връзка към коментар

Проблемът с цените се дължи на полета на отиване до Амстердам. По разни причини, които не искам да коментирам, дестинацията е монополизирана от България Ер. Има и полети на "Луфти", ЛОТ и други авиокомпании, но всичките с прекачване. Лошото е не прекачването, а датата на пътуване. В тази събота, на 03.09.2016 г., много студенти (познавам един) ще пътуват до Амстердам за започване на учебната година. Авиокомпаниите знаят тези неща... ;)

Аххх, съвсем бях пропуснала този факт...Така казано ми стана пределно ясно ;) Аз няма да се откажа  :lol: Ако намеря нещо ще споделям и аз :)

 

Ако наистина по-големия проблем е полетът до Амстердам на 03.09.2016, като алтернатива може да се провери (през май-юни) за чартърен полет от Варна (или евентуално Бургас)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е те датите са фиксирани.Аз разбрах "студентските" , а и емигрантски цени в първата половина на септември по трудния начин ;)

Препоръчвам отиването да е с възможно най-малко прекачвания, защото един изгубен багаж и пътуването се вгорчава ;)

Връзка към коментар

И аз съм на същото положение, ние по едно и също време купихме билетите, но аз съм една седмица по-рано. Май още тогава се примирих, че ще се дават пари, това си беше(отрицателна) част от цялата далавера. Шанс за Ryan да пуснат AMS няма, остава Айндховен, за Брюксел не знам до колко се връзва и това е. Дано БГ еър нещо се объркат до тогава, дебнем :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз съм на същото положение, ние по едно и също време купихме билетите, но аз съм една седмица по-рано. Май още тогава се примирих, че ще се дават пари, това си беше(отрицателна) част от цялата далавера. Шанс за Ryan да пуснат AMS няма, остава Айндховен, за Брюксел не знам до колко се връзва и това е. Дано БГ еър нещо се объркат до тогава, дебнем :P

 Цялата "офета" си отиде на нормална цена  :lol:

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.