Прескочи до съдържание

Пътешественически клипчета


Препоръчани мнения

Тъй като много често, когато скучая или пък съм си набелязал дестинация си гледам някакви клипчета с тематика за пътешествия из различни страни бих се радвал и тук да се качват такива. За какво иде реч. Ами харесвам клипчета, които са наистина добре направени и пипнати, които да те заинтригуват, а не просто 5 минути някой да снима пътя и да има заглавие почивката ми в Италия примерно. Също така е хубаво и да са кратки клипчетата, защото ако са по 30 минути ми се губи интереса, в повечето случаи. Имам един канал, който следя в Ютюб на двама италианци, които правят бруталните филмчета за пътуванията си и направо бих им дал оскар за късометражен филм. Техният канал се казва Coast to Costans, а за пример давам клипчето от Перу, което е от първите им. С всяко следващо стават по-доби, а вече се понатрупаха 5-6. 

https://www.youtube.com/watch?v=6aVJiuL5hb8

 

Еми ако някой има други такива клипчета любими или канали, нека сподели, хем са и доста полезни за пътешествия по дадена дестинация, както това в случая с Перу, а имат още с Шри Ланка, Тайланд, Малайзия, Барбадос, Хонг Конг и Макао!

Редактирано от Krum4ov
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Поздравления за хубавата тема. Аз също следя някои канали в youtube и ето един на една мацка, която въпреки че качва повече клипове с козметика, дрехи и прочие, има едни от най-добрите клипчета за различни дестинации. Тъй като в момента съм на тема Китай веднага ще споделя нейния клип.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Може ли да помоля да ми препоръчате някоя семпла, проста и лесна за работа програмка за рязане на видеоклипове.
Наистина основно държа да е лесна и интуитивна, защото ми е нужна единствено за това от някой клип от 10мин. например, да отрежа една част , да кажем от 3-та до 5-та минута, никакви други обработки...

Предполагам, че Windows Movie Maker вероятно има такава функция, но само като го отворя и ми призлява, много сложна ми изглежда работата с него.

Едно време ползвах от RealPlayer имаше trim функция и беше лесна за работа, обаче сега нещо не мога да го подкарам ...
 

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Може ли да помоля да ми препоръчате някоя семпла, проста и лесна за работа програмка за рязане на видеоклипове.

Наистина основно държа да е лесна и интуитивна, защото ми е нужна единствено за това от някой клип от 10мин. например, да отрежа една част , да кажем от 3-та до 5-та минута, никакви други обработки...

Предполагам, че Windows Movie Maker вероятно има такава функция, но само като го отворя и ми призлява, много сложна ми изглежда работата с него.

Едно време ползвах от RealPlayer имаше trim функция и беше лесна за работа, обаче сега нещо не мога да го подкарам ...

 

 

 

По-лесно от това не се сещам. :)  Успех!

 

https://www.youtube.com/watch?v=FeiREo0pcvE

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Новия клип на Реми Гаяр с кадри от повечето страни в света, някои бивши (Чехословакия, Югославия, Заир), някои измислени (Гроланд) :) Има я и България към края.

Песента е на френска пънк гръпа от 80-те, което обяснява някои геополитически неточности, а клипът е вдъхновен от Where the hell is Matt. Признавам, че го гледах без звук. В тези трудни времена е хубаво да се появяват клипове, които ни показват пъстротата на света, в който живеем и вдъхновяват приятелство и братство между народите.  

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.