Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет за вътрешните линии в Норвегия


Препоръчани мнения

Търся билети за вътрешните линии в Норвегия ето и конкретните ми желания: 


 


 


  • Еднопосочен от Берген до Олесунд, датата е фиксирана и не може да се варира - 25 май и по възможност в края на деня, само с ръчен багаж, без прекачване, нямам предпочитания с коя авиокомпания ...  имам от повечето карти -Мастеркарт, Маестро, Виза и кредитна Euroline , до сега най -добрата оферта е на edreams.es - 70 евро но нямам карта - Viabuy MasterCard Prepago за да се възползвам от офертата, а без нея цената скача на 96 евро

 


  • Еднопосочен от  Олесунд до Осло, датата е фиксирана и не може да се варира - 26 май час след 12-13...  най -добрата оферта е  - 83.50$ на norwegian.com 

 


Знам че ограничаващите условия са много, но моите познания по изнамиране на изгодни билети се изчерпаха.. да се надявам че някой от опитните ще опита да намери нещо по ниско от това до което съм стигнала и аз...но това ще ми е за урок да не изчаквам прекалено дълго ..защото преди седмица от самите авиокомпании се намираха предложение за около 30-40 евра.. .... но ... :unsure: 


  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз с картите не съм в час, но опциите са ти общо взето между SAS, Norwegian и Wideroe. Предполагам си проверила всичките им сайтове на ръка, ако не си може да го направиш да видиш как е положението като базова цена :)

Връзка към коментар

да, проверих им сайтовете и там положението е същото..не ме устройва много-много, но и да чакам да намалят цените също не се надявам.... както казах, прекаленото изчакване поради една или друга причина ще наклони финансово везните....

Връзка към коментар

да, проверих им сайтовете и там положението е същото..не ме устройва много-много, но и да чакам да намалят цените също не се надявам.... както казах, прекаленото изчакване поради една или друга причина ще наклони финансово везните....

 

За съжаление не познавам добре динамиката на норвежкия пазар. Но има едно правило - ако имаш малко гъвкавост, не можеш да разчиташ на падане на цени. А твоите дати и часове са доста фиксирани, дори да има някакво промо в идните месеци ще е много трудно да се падне точно на твоите часове.

 

Попрегледай, чисто информативно, околните дати, както и такива за след седмица-две от днес, да придобиеш малко усещане как се движат цените на полетите по тези дестинации. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.