Прескочи до съдържание

Канада /София - Ванкувър и Торонто - София/


Препоръчани мнения

Здравейте! Мои близки хора искат да пътуват до Канада. Тръгването е от София до Ванкувър примерно в периода 11-14 юни, а връщането е от Торонто примерно на 3 юли.

Засега най-изгодното, което съм намерил е около 900 Е с Lufthansa (напр. с тръгване на 11 юни и връщане на 03 юли). Ще съм благодарен да споделите опит, като се цели комфорт, а не някакви сложни варианти :)  

Връзка към коментар

Аз поне не мога да намеря нещо, което да е несравнимо по-добро. Остава им да почакат още малко и да изскочи някакво намаление, не вярвам цената да скочи невъобразимо, но знае ли се...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря ти :) Аз не знам точно как са Lufthansa с намаленията. От Централна Европа има промоционални тарифи за Air Canada, но няма да помогнат достатъчно. ;)

Поне за влака Ванкувър - Торонто сега има една промоция и ще им спестя на двамата общо 1000 CAD, което хич не е зле.

Връзка към коментар

Луфтханза за толкова години едно намаление не съм видяла... При тях работи ранното купуване. Също е по-евтино за определени часове. Аз купувам края на февруари за първите дни на август. Но август и специално моите дати се качват цените доста (над 100 евро), просто защото знаят, че тогава има голямо търсене за тези конкретни дати. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Луфтханза за толкова години едно намаление не съм видяла... При тях работи ранното купуване. Също е по-евтино за определени часове. Аз купувам края на февруари за първите дни на август. Но август и специално моите дати се качват цените доста (над 100 евро), просто защото знаят, че тогава има голямо търсене за тези конкретни дати. 

Може би ще резервирам тези дни билети, за да не се качат цените. Не вярвам да успея да намеря нещо кой знае колко по-изгодно. Благодаря все пак :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.