Прескочи до съдържание

Tърся самолетен билет Мадрид-Лима Ла Паз-Мадрид


Препоръчани мнения

Евгени Димитров

Най-ниска цена до Лима, която намирам аз е $766 през Лондон, но имате смяна на летище с престой от 20 часа. Между другото и по-скъпите билети бяха със смяна на летище. Датите ако не са фиксирани, може да успеете да намерите билет на по-добре цена. Тази, която ви дадох е за 2 юни до 29 юни. Според мен, най-добре е да си купите билет до Лима двупосочен и оттам друг двупосочен до Ла Пас и обратно до Лима. Ако правите multiple пътувания само с еднопосочни, излиза доста скъпо. Колкото до полетите в Южна Америка, някой от магеланците живеещи и бродещи по тези ширина да кажат коя авиокомпания да гледате.

Между другото, говорите за Ла Пас в Боливия или греша? Дайте малко информация с каква идея търсите до Лима и после Ла Пас, че да може да помогнем. Искате престой в Лима?

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Планирам пътуване Перу и Боливия в рамките на около месец Идеятя ми е кацане в Лима след което надолу с наземен транспорт и връщане от Боливия да спестя връщане в Лима Датите са +-два до пет дни

Редактирано от Jaki
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Alex, това си е добра цена €500. През кой сайт я откриваш? Jaki, много ще ви е скъпо с два еднопосочни. А от Лима до Ла Пас са си 1500 км. Лично аз бих направил това, което ви написах по-горе. Между другото с перуанските авиолинии има полет от Лима до Ла Пас двупосочен за $280 със стоп за 16 часа в Куско. Ето ви една чудесна възможност да разгледате Мачу Пикчу. Другия вариант е наземен транспорт до Ла Пас, а връщането до Лима да е със самолет, ако държите много на пътуванията по земя. Тук еднопосочен няма да е нетърпимо скъп в сравнение Европа-Перу и Боливия-Европа.

Редактирано от Евгени Димитров
Връзка към коментар

Мадрид - Лима - Мадрид , Лима - Куско с полет , Куско - Ла Пас с полет и връщане по суша , разглеждане на Титикака ,спускане към Колка каньона, Наска, Ика , Паракас , Лима.

 

Аз така виждам нещата.

Връзка към коментар

Alex, това си е добра цена €500. През кой сайт я откриваш? Jaki, много ще ви е скъпо с два еднопосочни. А от Лима до Ла Пас са си 1500 км. Лично аз бих направил това, което ви написах по-горе. Между другото с перуанските авиолинии има полет от Лима до Ла Пас двупосочен за $280 със стоп за 16 часа в Куско. Ето ви една чудесна възможност да разгледате Мачу Пикчу. Другия вариант е наземен транспорт до Ла Пас, а връщането до Лима да е със самолет, ако държите много на пътуванията по земя. Тук еднопосочен няма да е нетърпимо скъп в сравнение Европа-Перу и Боливия-Европа.

 

Някоя испанска страница ми я предложи, но помня че цените ми даде с търсачката на skyscannner, така че не би трябвало да има проблем оттам да се намерят,ако ги има още :) НО бяха Барселона-Лима-Барселона

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.