Прескочи до съдържание

София-Осло–София 02.09 - 06.09


Емил Любенов

Препоръчани мнения

Привет. Оглеждам се за самолетни билети до Осло, понеже с жена ми искаме да посетим концерт на Nickelback в началото на септември месец. В момента ми излиза 196 Евро на човек. Да чакам ли по-добри оферти? Как са цените до там? Благодарско предварително :)

Връзка към коментар
Георги Матеев

Привет. Оглеждам се за самолетни билети до Осло, понеже с жена ми искаме да посетим концерт на Nickelback в началото на септември месец. В момента ми излиза 196 Евро на човек. Да чакам ли по-добри оферти? Как са цените до там? Благодарско предварително :)

 

post-1175-0-99678200-1457623508_thumb.jpg

 

177 Евро на човек през liligo.fr -> bravofly.fr (чекни отметката на основната търсачка за да ти се отвори нов прозорец). Плащането е карта Maestro, ако нямаш такава - помоли приятел.

 

По-евтино за този период надали ще се намери. Wizz Air въобще не са опция с цена около 300 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

attachicon.gifSOF-OSL-SOF.jpg

 

177 Евро на човек през liligo.fr -> bravofly.fr (чекни отметката на основната търсачка за да ти се отвори нов прозорец). Плащането е карта Maestro, ако нямаш такава - помоли приятел.

 

По-евтино за този период надали ще се намери. Wizz Air въобще не са опция с цена около 300 евро.

Благодаря ти Жорка. Чудех се дали си заслужава да чакам РД на Wizz Air, но надали има смисъл. Ти как мислиш ?

Връзка към коментар
Георги Матеев

Благодаря ти Жорка. Чудех се дали си заслужава да чакам РД на Wizz Air, но надали има смисъл. Ти как мислиш ?

 

За съжаление кристалната топка ми е счупена, а при Wizz обикновено няма никаква логика :) Историята е виждала полети, които са падали от 300 на 50 евро и обратното, макар че такива драстични разлики са по-скоро рядкост.

 

Аз лично не бих чакал/рискувал и бих взел този билет за 177 евро - така или иначе е сравнително добра цена за септември (когато има поток от прибиращи се гастарбайтери), особено за полети със стандартна авиокомпания, които включват чекиран багаж и храна. От друга страна Wizz полетите са директни и несравнимо по-удобни, но няма никаква гаранция какво ще стане с цената. Ти си прецени.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.