Прескочи до съдържание

София - Бодрум - София


Препоръчани мнения

Здравейте, 

 

Търся си самолетни билети за Бодрум от София в периода 05 юни 2016 до 11 юни 2016.

Потърсих в различни сайтове и се спрях на Turkish Airlines с едно прекачване в Инстанбул.

 

Цената е около 316 евро на човек.

 

Как ви се струва?

Досега не съм летяла за Турция и не мога да се ориентирам дали да изчакам по-късно да купя билетите за по-ниска цена или това си е стандартната цена и няма нужда да отлагам закупуването на билетите.

 

Също така ще се радвам ако някой ми помогне с друго предложение за компания или сайт?

 

Мерси предварително за съдействието  :)

 

post-5213-0-98888200-1458211566_thumb.png

Връзка към коментар

За мен е много. Опцията от София до Истанбул с рейс и оттам до Бодрум със самолет също можеш да я пробваш. 

Пегасус виждам, че имат билети между 15 и 30 евро на посока за твоя период с вкл. 15кг чекиран и 8кг ръчен багаж. 

Редактирано от Polina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Абсолютно това ти е варианта, автобус до там и от там до Бодрум. Не само Пегасус, но и Turkish имат цени по 15-20€ от Истанбул, малко по-скъпи от централното летище. 

 

Ако чак толкова автобуса ти е неприятен, то може да разделиш полета на отделни билети - София - Истанбул (202€) + Истанбул - Бодрум (50-60€), пак ще спестиш 100-ина лева. 

 

Трета опция, купуваш билетите Истанбул - Бодрум и чакаш да изскочи промоция за София - Истанбул, случва се да са по 100€. Ако не изскочи, взимаш автобуса и така. 

 

Четвърта опция, прозвъняваш всички бг тур агенции дали ще ти продадат само самолетен билет, не бих разчитал да дадат добри цени, ама знае ли се...

 

За мен лично автобус + полет е най-приемливия вариант. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Благодаря ви много за помощта, със сигурност ще ми бъде полезна информацията! Сега ще разгледам опциите, които ми предложихте и ще се опитам да съчеатая някакъв вариант!  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако има останали свободни места на чартърите за пакетните почивки, агенциите ги продават и отделно.

До Закинтос (Гр) например ги продаваха по около 250 евро на калпак, което не е евтино, но пак ти е доста под цената с прекачване, която си намерила. А и директен полет, кой ти го дава? 

Недостатъкът на този план е, че трябва да чакаш до последния момент, за да ти обявят има ли места.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.