Прескочи до съдържание

Sofia-Bankok-Sofia - 382 eur


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Aeroflot


Маршрут:: Sofia-Bankok-Sofia


Цена:: 382


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 17.05.2016


Примерна дата на връщане:: 31.05.2016


Сайт за резервиране:: liligo.fr->bravofly.fr

Как ви се струва цената ? Ако на някой му се разхожда :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Цената е добра. Аз пътувах за толкова, но с катарците.

Наистина ли Аерофлот не са толкова добри колкото съм чувал?Гледам,че хората избягват да пътуват с тях.

Връзка към коментар

Защото ти трябва транзитна виза...

 

Това откога е така? Преди 2 години нямаше такова нещо. Визирам за транзитна зона на Шереметиево.

Иначе в момента с катарците и лилиго цената пада на 397 евра, с минимални престои.

Връзка към коментар

При нормални обстоятелства не трябва виза, но ако изпуснеш връзката и се налага преспиване се вкарваш в проблеми. Освен това самото летище не било особено приятно (по спомени от разкази, не съм бил). Друг недостатък не се сещам.

Връзка към коментар

Аерофлот са си съвсем нормална авиокомпания. Ако не се препоръчват, то е защото често връзките им през Шереметиево са дълги и неудобни, а и то не е най-приветливото летище. Ако прекачването е кратко, цената е супер. 

Връзка към коментар

Защото ти трябва транзитна виза...

За престой до 24 часа в транзитна зона, не е необходима транзитна виза. Както казаха и другите, неудобството са големите престои на неособено уютното летище. Миналата година ходихме до Япония с Аерофлот и на отиване престоят ни беше само 2-3 часа, което си беше ОК, но на връщане имахме 16.5 часа престой. На Щереметиево няма меки и удобни седалки - всичко е твърди и неудобни столове с подлакътници. Климатиците са много усилени и е голям студ, в тоалетните пушат и смърди ужасно... По уредбата през минута ти набиват някакво глупаво рекламно съобщение и не можеш да се отпуснеш да дремнеш и за половин час, а накрая, когато капнеш от умора и очите ти просто "угаснат", все ще се намерят някои "будни" охранители, които да те сръчкат, за да ти проверят документите и да не те оставят са спиш... Имам чувството, че го правят умишлено, за да те принудят да отидеш в капсул хотела на летището, където цената беше околи 200€ за 10 часа...  :O

 

Иначе Аерофлот като компания са си много добре даже... И храната в самолета беше вкусна, и кацанията им бяха най-меките от всички авиокомпании, с които сме летели.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.