Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Искам да поздравя Георги Матеев с титлата "Най-харесван Магеланец" и заветните 15000 лайка !

 

Основател, връчвай златния ключ! :)

Оооо, колко хубаво! Честито на хвърковатия човек, да е жив и здрав и все така усмихнат!

:friends: :friends: :friends:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз като разправям да му се извеже едно магеланско знаме само за него, вие мислите майтап...

Ама неговият модел трябва да е с връзчици от към късата страна да си го връзва на врата като наметалото на Батман, чи и ши му отива...ми той не се спря да лети бре!

Да е жив и здрав, много му се кефя! .... и завиждам ( признавам, не толкоз благородно :) )

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Къде е Жоро М.? :)

Идея за нова игра.

Нали рече, че ще фърчи за Берлин, та се кахъреше дали са им големи сандЮвчетата ;) ;) ;)

На Биг Мак по- му отива MVP ;)

Да ти кажа, подозирам, че си е VIP по рождение, само трябва да се добави М. ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хвърчи към Берлин! Печеля първия рунд... Каква ми е наградата?  :lol:  :P

 

Потупване по рамото. AlexandraKo ще ти връчи наградата, както и документ-удостоверение към нея :)

Впрочем тя май те е изпреварила с отговора... :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Потупване по рамото. AlexandraKo ще ти връчи наградата, както и документ-удостоверение към нея :)

Впрочем тя май те е изпреварила с отговора... :)

Като се строите в магелански строй, ще има крачка напред  и наградата. ;)  ;)  ;) Щом има мерак, отстъпвам си реда за потупване. ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Хвърчи към Берлин! Печеля първия рунд... Каква ми е наградата?  :lol:  :P

Наградата ти е тематична - шоколадче от Air Berlin!

post-1175-0-65420400-1458826124_thumb.jpg

 

Иначе какви са тия титли и защо ме карате да се червя, на Биг Мак ще му дърпам ушите утре :) Това тук не е състезание или конкурс. Всички ни събира споделената любов към пътешествията и това е единственото, което има значение. Искам отново да благодаря на Георги за гениалната идея за магеланския форум, чрез който намерих толкова много нови приятели и вдъхновение и без който българското интернет пространство нямаше да е същото.

 

Поздравявам ви с тази прекрасна гледка от хотелската ми стая в Берлин. Ние тук се готвим за предвеликденско празнуване (Великден в Германия се пада този уикенд), та се очертава много забавна вечер :)

post-1175-0-93469100-1458826367_thumb.jpg

  • Харесвам 41
Връзка към коментар

Матеев, ако продължаваш да се дърпаш, ще си взема обратно моите харесвания и ще си останеш с десетина хиляди... :)

Капитанскииии, точно така - хич да не се дърпа, ами да почерпи ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Матеев, ако продължаваш да се дърпаш, ще си взема обратно моите харесвания и ще си останеш с десетина хиляди... :)

Какво каза, че пиеш? :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Потупване по рамото... Впрочем тя май те е изпреварила с отговора... :)

Язък... Отиде ми наградата... :unsure:

 

...отстъпвам си реда за потупване. ;)

Ааааа, не... Аз чужди награди не приемам.  :huh:

 

Наградата ти е тематична - шоколадче от Air Berlin!

Да, ама както вече стана ясно, не била за мен...  :wacko:

Какво каза, че пиеш? :)

Каквото и да е, стига да е чуждестранно и да е изпито на местна почва!  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Какво каза, че пиеш? :)

Капитанът обича това, пък аз ще му помагам ;)

 
Dalmore 62 Single Highland Malt Scotch Matheson – 58 000 долара Това е смес от 4 различни малцови уискита, дестилирани в различни години. Само 12 бутилки са създадени през 1942 година. Това е най-скъпата от тях. Купена бе от анонимен мъж през 2005 година, който я отворил веднага и я изпил заедно с 5 приятели.

 

 

 

 

10e284b81durn-jpg-600-370-cc-dri-pv8j23c

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Мартин Христов

Капитанът обича това, пък аз ще му помагам ;)

 
Dalmore 62 Single Highland Malt Scotch Matheson – 58 000 долара Това е смес от 4 различни малцови уискита, дестилирани в различни години. Само 12 бутилки са създадени през 1942 година. Това е най-скъпата от тях. Купена бе от анонимен мъж през 2005 година, който я отворил веднага и я изпил заедно с 5 приятели.

 

 

 

 

10e284b81durn-jpg-600-370-cc-dri-pv8j23c

и аз ще помагам ама една бутилка няма да ни стигне :mosking:   xD  :beach:   Поздравления за Георги Матеев с титлата "Най-харесван Магеланец"  :danced:  :sungum:  :good: 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това ме подсеща , че лайк номер 10000 се оказа мой :)))

Ей сякаш вчера беше , нека и парите се трупат така неусетно ;)

А това ме подсети,че скоро и ти ще закръглиш една сериозна цифра, та се готви с почерпката, моля!☺
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Това тук не е състезание или конкурс. Всички ни събира споделената любов към пътешествията и това е единственото, което има значение.

Напълно подкрепям. За мен всеки един магеланец е вдъхновение и човек, от който да се уча. Не ги разбирам тия работи със състезанията. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Поздравявам многохилядника и напомням, че всеки лайк е благопожелание!

Редактирано от noshtna_ptica
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Матеев, аз пия лимонаТа, така че не се опитвай да ме работиш с разни уискита - ще отказвам и ще си ги пиеш сам :)

 

 

А това ме подсети,че скоро и ти ще закръглиш една сериозна цифра, та се готви с почерпката, моля!☺

 

Ами дай да му нац(в)ъкаме 700 лайкчета и да разпъваме софрите  B)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.