Прескочи до съдържание

С кола от Женева до София. Съвети?


teo61

Препоръчани мнения

Здравейте,
нов съм в темата и моля за малко помощ
и пренасочване ако е необходимо към други сайтове.
Планирам прибиране с кола от женева за София,през боденското езеро,алпийския път и блед
реалистично ли е тръгване от женева,спане на северния бряг на боденското езеро,втора нощувка на алпийския път /можеби около езерото кьонигзее-извинявам сеза правописа/ и третата в блед
Интересува ме къде е подходящо за спане на северния бряг на боденското езеро
и какъв е точния маршрут на германския алпийски път и каво интересно може да се види по път.
благодаря предварително

Връзка към коментар

Въпросът е каква е целта на пътуването - дали да се приберете бързо или да си направите пътешествие. Защото, ако е първото, при условие, че тръгвате от Женева, спокойно можете да пътувате поне до Блед и след това да търсите къде да почивате. Не познавам пътя през Швейцария-Италия, нито трафика, но като километри ми звучи разумно. Освен това, ако решите да минете по край Bodensee, тръгвате посока Мюнхен, а това е по-дългия маршрут. Трафикът в Германия е тежък и ремонтите са на всеки четен километър (образно казано). До Bodensee са ви около 400 км, на фона на общо близо 1800?

 

През Австрия се пътува спокойно (въпреки че моите впечатления са от преди 2 месеца) и се минава цялата за няколко часа.

Връзка към коментар

Здравейте,

нов съм в темата и моля за малко помощ

и пренасочване ако е необходимо към други сайтове.

Планирам прибиране с кола от женева за София,през боденското езеро,алпийския път и блед

реалистично ли е тръгване от женева,спане на северния бряг на боденското езеро,втора нощувка на алпийския път /можеби около езерото кьонигзее-извинявам сеза правописа/ и третата в блед

Интересува ме къде е подходящо за спане на северния бряг на боденското езеро

и какъв е точния маршрут на германския алпийски път и каво интересно може да се види по път.

благодаря предварително

Тук са сравнени двата маршрута ...

Аз съм пътувала през Италия, около Милано имаше трафик, иначе беше спокойно... на картите са отбелязани и забелижтелности,

надявам се да е полезно..

 

http://www.viamichelin.com/web/Tourist-Attractions?geoboundaries=43.5644716,3.1860352:50.9030328,18.3911133

Редактирано от gini
Връзка към коментар
  • 5 месеца по-късно ...

Здравейте. През месец юни 2016 влизах с кола в Швейцария от Милано - Аоста до Женева. Имайте пред вид, че цената на тунела Мон Блан вече е 44,20 евро в една посока. На излизане от Швейцария /след Лозана) за Италия можете да качите колата си на влакова платформа в град Бриг и за 20 евро сте на магистралата за Милано.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.