Прескочи до съдържание

Здравейте :)


Препоръчани мнения

Следвам инструкцийте от меила и ето ме тук. 

 

Намерих сайта ви след като разбрах за тези билети на уиз за Дубай. Оглеждам се за визи сега,че видях от форума че не е толко лесно. От тогава, което не беше толко далече :) се оказах с пътуване до Мюнхен за X-games тази седмица като подарак от приятелката ми :):):) Едва дали ще е много атрактивна дестинация за стари кучета като Вас но ще вида да драсна някой ред :)

 

Запазих и почивка на Закинтос за Септмеври защото се оказа, че там има оферти на ебаси смешните пари. Особено ако сте двама човека а на хотела им е останала 1 стая.

 

Толко от мен като за първи пост. Ще гледам да съм полезен понеже винаги съм обичал да пътувам но не винаги съм имал възможността :)

Връзка към коментар

Добре дошъл, ако имаш някакви въпроси стреляй :) Най-добрите приятелки са тези, които взимат билети за Мюнхен, особено по време на Октобърфест :)

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

направо умирам за нея :wub:

 

ама аз не съм много по бирата, по-обичам уиски и домашна ракийка :)  Обаче съм луд фен на БМВ така че познай дали имам търпение :)

 

Много яка идея за форума между другото. Страшно разнообразен е и доста оригинален от към идей за билети, оферти за нощувки, темата за картата дето може да се поръча безплатно....абе евала!

Редактирано от mistyrain
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.