Прескочи до съдържание

Търся билет до Берлин, 16.05


Препоръчани мнения

Търся си билет София-  Берлин -София 16.05.2016 -17.05-2016, но с излитането от София след 14ч и кацане в Берлин не по-късно от 19ч. Намерих разни полети, но цените са безумни- около 1200 лв. В  американски сайтове намерих като цена приемливи билети, но не смея да им се доверя. Дали има шанс билетите на Lufthansa да поевтинеят? Имам билет за концерт в Берлин, а не мога да излетя по- рано. Някакви съвети?

Редактирано от doroteagarrett
Връзка към коментар

Търся си билет София- Берлин -София 16.05.2016 -17.05-2016, но с излитането от София след 14ч и кацане в Берлин не по-късно от 19ч. Намерих разни полети, но цените са безумни- около 1200 лв. В американски сайтове намерих като цена приемливи билети, но не смея да им се доверя. Дали има шанс билетите на Lufthansa да поевтинеят? Имам билет за концерт в Берлин, а не мога да излетя по- рано. Някакви съвети?

Отделих питането на подходящото място.

Всъщност за тези дати най-евтино е с Airberlin, и то директен полет. Само че пристига в 20:20. За твоите часове не намирам с Луфтханза, а със сърбите $265

Departure: SOFTXL

Jat

Mon 4:00 pm - Mon 4:10 pm

Jat 123

Coach on Jat AT7

Layover (Novi Beograd) 1h 50m

Jat

Mon 6:00 pm - Mon 7:50 pm

Jat 354

Coach on Jat 319

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря ти . Намерих  Луфтханза със смяна във Франкфурт.Излита от София в 14ч и каца в Берлин 18.25  ,но е 620 евро. С другите, които кацат в 19.50 закъснявам. Търсих къде ли не-xpus.pngtram.png

More alit.pngsmtf.pngpcln.pngи т.н .Тъжно. 
atus.png
Връзка към коментар

Мда, при така поставените условия само този полет може да свърши работа. През rumbo.es e 603 евро с карта Маестро.

Кажи в кои сайтове си намерила по-добра цена? Аз лично не вярвам да падне чувствително, това не е Уизеър, но не гарантирам.

Връзка към коментар

През bravofly е 595,29 евро. Имаше някакъв американски сайт,където цената беше в долари и излизаше около 890 лв, но не мога да го намеря. Сега се замислих, дали въобще мога да хвана и този полет в 14 ч. при положение, че трябва да съм два часа по-рано на летището, а аз мога да тръгна за там не по-рано от 12,30. (да не се чудиш-имам представление в театъра, та за това така) Освен ако се чекирам он-лайн и така или иначе съм с ръчен багаж. То не че ще тръгна при тези цени,ама знае ли човек.

Връзка към коментар

Моля спешно за информация и съвет. Някой купувал ли е самолетни билети от www.kayak.com  На този сайт намерих билет София-  Берлин -София 16.05.2016 -17.05-2016 с часове, които ме устройват  и цената е най-ниската намерена 427$-Lufthansa  / Multiple airlines

 
2:00p
SOF
 
6:25p
TXL
5h 25m
1 stop (FRA)
 
5:50p
TXL
 
10:55p
SOF
4h 05m
1 stop (VIE) 
 

Докато ви пиша ме препрати към Priseline.com и цената стана 475 $. Нямам идея колко са сигурни тези сайтове......

Връзка към коментар

Priceline.com е голяма американска онлайн агенция, не бих имал никакви резерви да купя от тях. Priseline.com, ако не е печатна грешка ще да е някакво менте  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Priceline.com е голяма американска онлайн агенция, не бих имал никакви резерви да купя от тях. Priseline.com, ако не е печатна грешка ще да е някакво менте  :)

а, да от бързане съм сбъркала Priceline.com е. Благодаря ти :) :) :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.